ZASADY! CENY!

Baza ogłoszeń

12-11-2012

PRACA EUROHOME Specj. ds nieruchomości ; Specj. ds ubezpieczeń

EUROHOME – Centrum NIERUCHOMOŚCI , UBEZPIECZEŃ, TŁUMACZEŃ
z siedzibą w Mielcu , Niepodległości 11, poszukuje osób na stanowisko :

Specjalista rynku nieruchomości
Specjalista ds. ubezpieczeń

Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków:
• współpraca na pierwotnym rynku nieruchomości,
• przygotowanie i prezentacja ofert handlowych,
• organizacja spotkań oraz prowadzenie prezentacji u Klientów

• przygotowanie ofert ubezpieczeniowych
• zawieranie umów ubezpieczenia z Klientem indywidualnym oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
• administrowanie zawartymi umowami ubezpieczeniowymi
• posprzedażna obsługa klienta
• realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów

Oczekiwania:
• doświadczenie w zakresie ubezpieczeń, rynku nieruchomości
• wysokiej motywacji do działania i osiągania wyników
• samodzielność w realizacji powierzonych zadań
• komunikatywność
Kategoria: Praca
Rodzaj: Dam
Cena: 1500
Imię: Beata Nowak
Miejscowość: Mielec
Telefon: 17 788 50 70 ;
Tel. komórkowy: 661 297 819
Adres e-mail:

Warto Wiedzieć!

Powiększamy KULKOLAND do 1000 m2! Otwarcie 2 sierpnia o godz. 10!

ZORGANIZUJ ZABAWĘ na świeżym powietrzu z Event Sport - Kulkoland. Nowe ATRAKCJE!

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Ogłoszenia

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31