REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Domowe finanseRodzina dla wielu jest podstawową wartością w życiu, obok pracy zawodowej, spędzania wolnego czasu, a czasem także polisy ochronnej. W firmach ubezpieczeniowych istnieje możliwość wykupienia jednego ubezpieczenia na życie dla całej rodziny. Na czym ono polega i czy będzie to lepsze rozwiązanie niż kilka indywidualnych polis?

Każda polisa na życie zapewnia bezpieczeństwo finansowe najbliższym ubezpieczonego, ponieważ gwarantuje wypłatę ustalonej w umowie sumy gwarancyjnej osobom uposażonym po śmierci ubezpieczonego.

Gwarancja bezpieczeństwa dla rodziny

Istnieje kilka rodzajów takich polis na życie i dożycie, polis posagowych i bezterminowych przeznaczonych dla seniorów. Indywidualne ubezpieczenie na życie z www.ubezpieczeniaonline.pl daje nam obraz tego, czego możemy oczekiwać od towarzystwa ubezpieczeniowego przy zapoznawaniu się z ofertą i negocjowaniu jej warunków.

Szczególnym typem ubezpieczenia na życie jest polisa dla całej rodziny, której głównym celem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim jej członkom. Na stronie www.ubezpieczeniaonline.pl można dowiedzieć się, które firmy ubezpieczeniowe skłonne są do zaoferowania nam właśnie takiej polisy. W rzeczywistości produkt ten zastępuje kilka indywidualnych ubezpieczeń na życie. Pod względem formalnym jednak klient może objąć ubezpieczeniem nawet do 10 osób z rodziny, bez konieczności zawierania 10 odrębnych umów. Płaci też jedną składkę na ubezpieczenie dla rodziny.

Konstrukcja ubezpieczenia na życie dla rodziny

Ubezpieczenie na życie dotyczące wszystkich członków jednej rodziny zabezpiecza  od razu rodziców, dziadków, a także dzieci czy teściów. Często w takich ofertach umieszczony jest górny wiek najstarszej osoby ubezpieczonej z rodziny, która może być objęta taką ochroną ubezpieczeniową.

Profitem, z którego korzystają w ten sposób ubezpieczone rodziny, jest możliwość uzyskania określonej zniżki na każdą osobę dodawaną do ochrony ubezpieczeniowej, przez co obniża się łączny koszt ubezpieczenia. Zazwyczaj minimalna liczba osób w rodzinie, dla których można zawrzeć łączne ubezpieczenie na życie, to 3. Na przykład rodzice z jednym dzieckiem albo 2 osoby - małżeństwo czy rodzic samotnie wychowujący dziecko. Wraz z powiększaniem się rodziny można doubezpieczyć kolejne osoby w ramach tej samej polisy na życie.

Warunki ubezpieczenia, jego zakres czy wysokość sumy gwarancyjnej można negocjować indywidualnie z wybraną firmą ubezpieczeniową. Dlatego świadczenia z polisy na życie dla rodziny mogą być wypłacane nie tylko w przypadku śmierci jednej z osób ubezpieczonych, ale także gdy dojdzie do trwałego uszczerbku na zdrowiu, albo do utraty zdolności do wykonywania pracy zawodowej. Ubezpieczenie zapewni wówczas zastrzyk gotówki od firmy ubezpieczeniowej dokładnie wtedy, gdy będzie to konieczne.

W najwyższych wariantach ubezpieczenia na życie dla rodziny ochrona ubezpieczeniowa dotyczyć może śmierci, śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku, śmierci w wyniku zawału lub udaru mózgu, poważnego zachorowania, a także pobytu w szpitalach. Ochrona ubezpieczeniowa dotycząca dzieci może dodatkowo dotyczyć nieszczęśliwych wypadków lub inwalidztwa. Zakres ochrony ubezpieczeniowej zawsze będzie uzależniony od oferty danego towarzystwa ubezpieczeniowego oraz tego, ile umów dodatkowych zdecydują się zawrzeć z danym zakładem klienci.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!