REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Oferty firmWiększość kredytobiorców korzystających z różnych rodzajów kredytów, ma czasami problem z regularną spłatą zadłużenia. W efekcie zostają wpisani do baz dłużników, przez co w przyszłości nie mają możliwości wzięcia kredytu w banku. Czy takie osoby już nigdy nie dostaną żadnej pomocy finansowej?

Na szczęście tak nie jest. Choć tradycyjne banki są pod tym względem bardzo rygorystyczne i z zasady nie przyznają pożyczek osobom wpisanym do takich baz, to warto wiedzieć, że na rynku działają też inne firmy, które nie mają aż tak twardej polityki względem swych klientów. To przede wszystkim firmy pożyczkowe udzielające pożyczek na krótki okres (tzw. chwilówki) lub posiadające specjalną ofertę dla osób zadłużonych.

Jak przebiega udzielanie pożyczki bez sprawdzania baz dłużników?

W przypadku tego typu firm pożyczkowych istnieje niepisana zasada mówiącą o tym, by maksymalnie ograniczyć formalności, jakie muszą spełniać osoby ubiegające się o kredyt. Dodatkowo proces przyznawania decyzji kredytowej jest w tym przypadku też możliwie najdogodniejszy dla klienta, czyli po prostu najkrótszy. Natomiast sam proces przyznawania pożyczki dla zadłużonych polega po prostu na sprawdzeniu podanych danych osobowych bez kontrolowania czy dana osoba jest wpisana do baz dłużników. W związku z tym pewne problemy w terminowej spłacie poprzednich zobowiązań nie są żadną przeszkodą w otrzymaniu kolejnej pomocy.

Gdzie znaleźć dobre pożyczki bez sprawdzania baz dłużników?

Sprawdzone firmy pożyczkowe przyznające pieniądze osobom wpisanym do baz dłużników można znaleźć na specjalnych serwisach internetowych o pożyczkach. Tam znajdują się przydatne artykuły poradnikowe, szczegółowo opisane oferty różnych firm oraz wygodne zestawienia pożyczek, z których można się dowiedzieć, jaka oferta jest w tym momencie najbardziej atrakcyjna.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat pożyczek bez sprawdzania baz dłużników, to wejdź tutaj. Przeczytaj przydatny artykuł i sprawdź ranking najlepszych pożyczek ratalnych i chwilówek.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!