REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Oferty firm

Polski rynek środków higienicznych i czystości oferuje klientom szereg produktów. Na rynku pojawiła się absolutna nowość w branży – produkty opatrzone logo Bulky Soft. Bezpieczne, ekologiczne, dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Warszawska firma Higiena Serwis systematycznie urozmaica i wzbogaca swoją ofertę. Od stycznia bieżącego roku na rynku środków i systemów higienicznych pojawiły się doskonałej jakości produkty firmy BulkySoft. Dostępne są w sklepie internetowym  
http://www.higienaserwis.pl/.

Certyfikowane ręczniki papierowe w roli centralnego dozowania – to ważne!

Dopuszczający do kontaktu z żywnością, niezwykle ważny w branży gastronomicznej. Dający pewność użytkownikom, że stosowany materiał jakim jest na przykład papierowy ręcznik kuchenny jest bezpieczny, ekologiczny i pozbawiony metali ciężkich. To ważne, aby stosowane w gastronomii produkty były bezpieczne.

Warszawska firma Higiena Serwis, która wprowadziła na rynek polski nową, doskonałej jakości markę BulkySoft zadbała o to, by taki certyfikat posiadały sprzedawane przez nią ręczniki w roli centralnego dozowania.

Dwuwarstwowy ręcznik w roli BulkySoft Premium, posiadający certyfikat ISEGA, jest doskonałym przykładem tego, że doskonała jakość z gwarancją bezpieczeństwa idą ze sobą w parze. Niezwykle wytrzymały, delikatnie tłoczony, z celulozy wysokiej jakości, czystej i starannie selekcjonowanej. Miękki i delikatny, sam świadczy o swojej jakości. Ręcznik ten posiada perforacje, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne odrywanie poszczególnych jego części. Można go używać zarówno do wycierania rąk, jak i innych przedmiotów i powierzchni w częściach gastronomicznych obiektu.

Od produktów oznaczonych określeniem Premium zawsze wymaga się więcej, jednak także oferowany przez sklep internetowy ręcznik w roli BulkySoft Classic charakteryzuje się doskonałą jakością http://www.higienaserwis.pl/bulkysoft-classic-recznik-roli-1w-120-p-2527.html.  Produkt ten można używać na dwojaki sposób – można korzystać z nieograniczonej długości papieru lub też wykorzystać przygotowaną perforację i używać listków o wydzielonej, równej wielkości. Tu decyzja należy do użytkującego. Niezwykle wydajny, ekonomiczny i chłonny. Czegóż można chcieć więcej? A w dodatku posiadający certyfikat ISEGA, dopuszczający produkt do kontaktu z żywnością. Producent zadbał o staranną i dokładną selekcję celulozy, dlatego ręczniki tego typu są ekologiczne, wykonane z czystej celulozy, doskonale absorbują wilgoć, są mocne a jednocześnie, co ważne dla klientów, delikatne dla dłoni.

Certyfikat ISEGA daje klientom pewność co do składników z jakich certyfikowany produkt został wykonany . Potwierdza niejako, że miejsca z którymi żywność może mieć kontakt nie zostaną skażone metalami ciężkimi i innymi zanieczyszczeniami chemicznymi. Ekologia zatem ponad wszystko! Oferowane przez Higiena Serwis papierowe ręczniki w roli posiadają certyfikat ISEGA, dopuszczający do kontaktu z żywnością, dlatego SA tak bardzo polecane do stosowania w tych obszarach. Bezpieczeństwo klienta, ale i pracowników firmy SA niezwykle ważnym czynnikiem decydującym o wyborze produktów.

Co ważne, wszystkie ręczniki w roli oferowane przez firmę Higiena Serwis w Warszawie są kompatybilne z podajnikami i dozownikami Bulky Soft, zatem w łatwy sposób klient może stworzyć perfekcyjnie działający, estetyczny w wyglądzie i funkcjonalny system higieniczny. Podajniki do ręczników i dyspensery do ręczników nie tylko zapewniają komfort użytkowania, są również gwarantem higieny i estetyki miejsca, w którym są używane.

Nowy produkt na rynku

Wprowadzona na polski rynek środków czystościowych i systemów higienicznych marka BulkySoft , oferuje klientom doskonałe produkty w atrakcyjnych cenach. Biorąc pod uwagę, iż ręczniki w roli centralnego dozowania marki BulkySoft posiadają certyfikat ISEGA, dopuszczający ich produkty do kontaktu z żywnością.

Doskonałym przykładem urządzenia przeznaczonego do wydzielania certyfikowanych ręczników marki BulkySoft, jest wykonany z tworzywa ABS dozownik midi.

Jest to dobrze skonstruowane, transparentne urządzenie, pozwalające na jego bieżące uzupełnianie. Ważną funkcjonalnością tego podajnika jest możliwość ustawienia dwóch opcji dozowania. Pierwsza – „bez ograniczeń”, czyli przeznaczona do pomieszczeń i miejsc, gdzie przydadzą się dłuższe odcinki papieru, na przykład do kuchni. Druga - „po jednym odcinku”, niezwykle przydatna w małych biurach,  w siłowniach, sklepach, szkołach czy nawet w zakładach produkcyjnych. W dozowniku midi można także regulować szerokość otworu, przez który wydostaje się ręcznik, co daje kolejną możliwość decydowania, czy będziemy korzystać z ręcznika jedno, dwuwarstwowego.

Marka BulkySoft posiada na wybrane produkty certyfikat ISEGA, w tym także wysokogatunkowe czyściwa przeznaczone do kuchni oraz przemysłu spożywczego.

Posiadany przez BulkySoft certyfikat ISEGA gwarantuje Klientom, iż taki, certyfikowany produkt może mieć kontakt ze świeżą żywnością, taką jak mięso czy ryby. Jest to ważna informacja oraz gwarancja stu procentowego bezpieczeństwa dla Klientów przemysłu spożywczego. Biorąc pod uwagę posiadany przez wybrane produkty marki BulkySoft certyfikat ISEGA, śmiało można stwierdzić, że są to doskonałej jakości, bezpieczne produkty, polecane do restauracji i innych punktów gastronomicznych, w których dbałość o bezpieczeństwo Klienta i jakość używanych materiałów, także w kontakcie z produktami świeżymi, stanowi wartość nadrzędną.

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!