REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Oferty firm


Projekt domu BW-52 bez garażu JGC1169.

Ogrody zimowe dają namiastkę urlopu i egzotycznego klimatu we własnym domu, pozwalają również na spełnianie marzeń o hodowli najbardziej egzotycznych roślin. Sprawdź, jakie są inne zalety posiadania oranżerii.

Projekty domów z ogrodem zimowym to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się cieszyć towarzystwem pięknych roślin bez ograniczeń. Nie zawsze dalekie podróże są w zasięgu możliwości czasowych lub finansowych - stąd budowa oranżerii przy swoim salonie, jak zwykło się nazywać ogrody zimowe, wydaje się idealnym pomysłem. Pierwsze oranżerie które znamy, pojawiły się już w szesnastym stuleciu i ich głównym zadaniem była ochrona cytrusów przed szkodliwym działaniem mrozu i ujemnych temperatur.  Świadczyły niegdyś o zamożności i klasie królestwa. Dziś przeżywają swój renesans. Jakie są ich zalety?

Relaks w ogrodzie nie tylko latem

Przede wszystkim przedłużenie sobie letnich miesięcy, wypoczynku w ogrodzie, obcowania z przyrodą i zapachem kwiatów. Nawet w środku srogiej zimy perspektywa wypicia porannej kawy na leżaku czy ogrodowym fotelu w pięknie zaaranżowanej przestrzeni brzmi jak sen. Taka możliwość coraz częściej staje się codziennością osób, które zdecydowały o budowie zimowego ogrodu.


Projekt domu BW-44 wariant 2. JGC1129.

Klimat panujący w naszym kraju nie sprzyja uprawie wielu gatunków roślin egzotycznych, którym ich miłośnicy mogą nareszcie poświęcić swój czas. Jest to jedyna szansa na spełnienie wizji ograniczanych wcześniej przez pory roku, a ewentualnym limitem może być jedynie wyobraźnia twórcy.

Jak wykorzystać oranżerię?

Oranżeria może być przy okazji świetnym przedłużeniem domu, poszerzeniem części mieszkalnej. Salon wygląda o wiele atrakcyjniej jeśli nie zamyka się jedynie w czterech ścianach, dając nam dodatkową możliwość przebywania w dodatkowej, ciekawej przestrzeni. Nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie w niej zaaranżować swoje biuro. Inną opcją jest urządzenie jadalni lub miejsca wypoczynkowego, w którym będziemy przyjmować przyjaciół i rodzinę. Wspólne spędzanie czasu w takim miejscu będzie dla nich niezwykłą przyjemnością.

To nietypowe rozwiązanie z pewnością przyczynia się do poprawy nastroju i nawet w ponure, deszczowe dni daje namiastkę egzotycznych wakacji. Oprócz względów estetycznych i samopoczucia, oranżerie poprawiają także mikroklimat panujący w całym domu i przyczyniają się do poprawy bilansu cieplnego całego budynku. Ustabilizowanie wilgotności powietrza i jego stanu natlenienia jest kolejnym plusem posiadania przydomowej oranżerii.

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!