REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Oferty firmImplant dentystyczny jest odpowiednikiem korzenia zęba. Osadzony jest w kości żuchwy lub szczęki i stanowi filar dla odbudowy protetycznej takiej jak korona, most czy proteza. Implant dentystyczny jako jedyne rozwiązanie w stomatologii nie maskuje braku zębowego, ale odtwarza prawidłowo funkcjonujący i świetnie wyglądający nowy ząb. Implanty wykonane są z tytanu. Jest to materiał całkowicie biozgodny, a co za tym idzie organizm uznaje go za swoją integralną część. Wszczepienie implantu (część chirurgiczna) polega na wprowadzeniu go w taki sposób aby kość szczęki odbudowała się szczelnie wokół niego. Proces ten nazywa się „osteointegracją” i pozwala na stabilne i mocne utrzymanie nowego zęba. Po zintegrowaniu implantu z kością następuje etap  odbudowy protetycznej jaką może być  korona, most lub proteza mocowana na implantach. Nazwano to częścią protetyczną, która jest wykonana po ostatecznym czasie osteointegracji.

Uzupełnienie brakujących zębów za pomocą implantów zapobiega zanikaniu kości, który to proces rozpoczyna się niedługo po utracie własnego zęba i ciągle postępuje. Największy zanik kości występuje w pierwszym roku po utracie własnego zęba dlatego nie należy zwlekać  z uzupełnieniem brakującego zęba i skonsultować się z implantologiem w celu zaplanowania odpowiedniego leczenia.

Gdy zanik kości jednak już nastąpił np. u osób długotrwale używających protezy osiadające możliwe jest  leczenie z zastosowaniem implantów, które doskonale stabilizują protezy i znacznie poprawiają komfort ich użytkowania.

W Przychodni Stomatologicznej Ortho-Dent zajmujemy się kompleksowym leczeniem implantologicznym i implantoprotetycznym.

W celu zaplanowania leczenia wykonujemy dokładną diagnostykę – modele szczęk pacjenta z analizą okluzji, zdjęcia rentgenowskie i tomograficzne 3d. Wszystkie niezbędne badania pacjent może wykonać na miejscu.

W Przychodni Stomatologicznej Ortho-Dent leczenie implantologiczne prowadzi dr Arkadiusz Krężlik, doświadczony lekarz dentysta implantolog, instruktor technik implantologicznych.

Dr Arkadiusz Krężlik posiada tytuł DGOI Master In Oral Implantology PSI/ICOI Diplomate.

Jest wykładowcą wielu szkoleń i praktycznych warsztatów z zakresu implantologii w Polsce, w Niemczech, we Włoszech na Ukrainie, Kubie i Dominikanie oraz członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Niemieckiej Organizacji Implantologicznej.

Zapraszamy na konsultacje


NZOZ Ortho-Dent
Biernackiego 4B
39-300 Mielec

tel. 17 788 18 90, 535 141 890
e-mail:


www.orthodent.pl


Materiał promocyjny.

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Październik

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!