REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Oferty firmImplant dentystyczny jest odpowiednikiem korzenia zęba. Osadzony jest w kości żuchwy lub szczęki i stanowi filar dla odbudowy protetycznej takiej jak korona, most czy proteza. Implant dentystyczny jako jedyne rozwiązanie w stomatologii nie maskuje braku zębowego, ale odtwarza prawidłowo funkcjonujący i świetnie wyglądający nowy ząb. Implanty wykonane są z tytanu. Jest to materiał całkowicie biozgodny, a co za tym idzie organizm uznaje go za swoją integralną część. Wszczepienie implantu (część chirurgiczna) polega na wprowadzeniu go w taki sposób aby kość szczęki odbudowała się szczelnie wokół niego. Proces ten nazywa się „osteointegracją” i pozwala na stabilne i mocne utrzymanie nowego zęba. Po zintegrowaniu implantu z kością następuje etap  odbudowy protetycznej jaką może być  korona, most lub proteza mocowana na implantach. Nazwano to częścią protetyczną, która jest wykonana po ostatecznym czasie osteointegracji.

Uzupełnienie brakujących zębów za pomocą implantów zapobiega zanikaniu kości, który to proces rozpoczyna się niedługo po utracie własnego zęba i ciągle postępuje. Największy zanik kości występuje w pierwszym roku po utracie własnego zęba dlatego nie należy zwlekać  z uzupełnieniem brakującego zęba i skonsultować się z implantologiem w celu zaplanowania odpowiedniego leczenia.

Gdy zanik kości jednak już nastąpił np. u osób długotrwale używających protezy osiadające możliwe jest  leczenie z zastosowaniem implantów, które doskonale stabilizują protezy i znacznie poprawiają komfort ich użytkowania.

W Przychodni Stomatologicznej Ortho-Dent zajmujemy się kompleksowym leczeniem implantologicznym i implantoprotetycznym.

W celu zaplanowania leczenia wykonujemy dokładną diagnostykę – modele szczęk pacjenta z analizą okluzji, zdjęcia rentgenowskie i tomograficzne 3d. Wszystkie niezbędne badania pacjent może wykonać na miejscu.

W Przychodni Stomatologicznej Ortho-Dent leczenie implantologiczne prowadzi dr Arkadiusz Krężlik, doświadczony lekarz dentysta implantolog, instruktor technik implantologicznych.

Dr Arkadiusz Krężlik posiada tytuł DGOI Master In Oral Implantology PSI/ICOI Diplomate.

Jest wykładowcą wielu szkoleń i praktycznych warsztatów z zakresu implantologii w Polsce, w Niemczech, we Włoszech na Ukrainie, Kubie i Dominikanie oraz członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Niemieckiej Organizacji Implantologicznej.

Zapraszamy na konsultacje


NZOZ Ortho-Dent
Biernackiego 4B
39-300 Mielec

tel. 17 788 18 90, 535 141 890
e-mail:


www.orthodent.pl


Materiał promocyjny.

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!