REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Oferty firmChoć wiele starszych osób nie przywiązuje do tradycji Halloween większej wagi, a nawet nią gardzi, wśród najmłodszych jej popularność z roku na rok rośnie. Oto trzy sposoby na modne i efektowne przebranie halloweenowe dla twojego dziecka.

Strój gotowy, wykonany samemu, czy...

Pierwszy omawiany tutaj sposób stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy z różnych względów nie są w stanie poświęcić zbyt dużo czasu na wybór halloweenowego przebrania dla swoich dzieci. Oczywiście nie oznacza to, że będzie gorszy od innych. Ba, często może być bardziej efektowny niż samodzielnie wykonany kostium. Mowa oczywiście o wyborze gotowego stroju, jaki można kupić w niemal każdym sklepie z przebraniami. Jakość tego rodzaju produktów wyraźnie wzrosła w ostatnich latach. Mimo, iż w większości przypadków nasze dziecko będzie miało tylko jedną okazję w roku do założenia przebrania, jego jakość wykonania i zastosowane materiały trzymają zazwyczaj stosunkowo wysoki poziom. Istotnym argumentem przemawiającym za sięgnięciem po gotowy strój jest także wyjątkowo szeroka oferta sklepów. To już nie te czasy, gdy chcąc kupić przebranie halloweenowe dla dziecka mogliśmy liczyć na wybór spośród zaledwie dwóch czy trzech kostiumów. W większości współczesnych sklepów internetowych znajdziemy ich przynajmniej kilkadziesiąt i jeden z nich z pewnością usatysfakcjonuje naszą pociechę.

Nie każdy jednak pragnie poprzestać na zakupie gotowego kostiumu halloweenowego. Na szczęście nikt nie broni nam samodzielnie wykonać różnego rodzaju dodatków, które z pewnością skutecznie go wzbogacą. Osoby wyjątkowo kreatywne mogą nawet spróbować uszyć strój samemu. Choć zadanie to może pozornie wydawać się dość trudne, w Internecie nietrudno znaleźć mnóstwo poradników, dzięki którym będzie w stanie je wykonać niemal każdy. Samodzielnie przygotowując stroje na halloween dla naszego dziecka zyskujemy także możliwość zaprojektowania unikalnego przebrania, jakiego nie dostaniemy w żadnym sklepie. Może to być na przykład strój naśladujący postać z popularnego wśród dzieci filmu czy książki. Jeśli tylko jest odpowiednio mroczna lub związana z magią, to na pewno znakomicie będzie pasować do klimatu Halloween.

Sprawdzonym i interesującym pomysłem na ożywienie jakiejkolwiek halloweenowej kreacji jest zastosowanie makijażu lub farb do twarzy. Ba, niektóre stroje absolutnie tego wymagają. Ostatecznie trudno wyobrazić sobie wampira pozbawionego bladego odcienia twarzy albo diabła, który nie wydaje się nazbyt czerwony.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!