REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Oferty firmOptymalizacja procesów jest celem każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego rozmiarów. Wiąże się ona bardzo często z automatyzacją pewnych schematów i powtarzających się cykli. Jednym z najlepszych kroków, jakie w tym celu może podjąć przedsiębiorstwo, jest wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentacji. Aby jednak posunięcie to nie poszło na marne, istotne jest poprzedzenie go precyzyjną diagnostyką potrzeby danej firmy. W tym celu większość dostawców oferujących systemy DMS implementację takiego rozwiązania poprzedza szczegółową analizą przedwdrożeniową.

Wielu specjalistów uważa, że precyzyjne zdiagnozowanie potrzeb jest najważniejszym etapem w procesie wdrażania elektronicznego systemu obiegu dokumentów. Szczegółowa weryfikacja poszczególnych etapów pozwala na zidentyfikowania słabych punktów, co czyni ją kluczowym elementem optymalizacji procesów. Większość przedsiębiorstw nie jest nawet świadoma, jak wiele czasu oraz środków finansowych może zaoszczędzić zamieniając tradycyjne, papierowe dokumenty na ich elektroniczne odpowiedniki. Wdrożenie takiego rozwiązania pozwala również na wyeliminowanie błędu ludzkiego, który tak często zdarza w działach przeciążonych dokumentacją.

Oprócz oczywistych oszczędności wynikających z optymalizacji procesów, analiza przedwdrożeniowa pozwala również zracjonalizować koszty samej implementacji, ponieważ dzięki niej system nie zawiera żadnych zbędnych wariantów, a wyłącznie te, z których wdrażające go przedsiębiorstwo będzie faktycznie korzystać.

http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow

Jednakże aby tak ścisłe dopasowanie było w ogóle możliwe, sam system musi być skonstruowany tak, by istniała możliwość manipulowania poszczególnymi jego ogniwami. Przykładem takiego DMS jest system V-Desk stworzony przez firmę Pirmesoft Polska z Poznania. Zamiast powielać ten sam schemat, Primesoft Polska każdorazowo tworzy inne rozwiązanie ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Taka elastyczność czyni go jednym z najchętniej wdrażanych systemów tego typu na rynku. Wpływ na jego popularność ma również fakt, iż jest on niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze, zaś jego implementacja nie wymaga zakupu drogiego sprzętu. Twórcy oprogramowania szkolą również pracowników, którzy korzystać będą z systemu i cały czas czuwają nad jego prawidłowym działaniem. Co więcej V-Desk doskonale współpracuje z już funkcjonującymi w przedsiębiorstwach systemami, co czyni go najlepszym możliwym wyborem dla menadżerów mających na celu optymalizację procesów w swojej firmie.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!