REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Oferty firmOptymalizacja procesów jest celem każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego rozmiarów. Wiąże się ona bardzo często z automatyzacją pewnych schematów i powtarzających się cykli. Jednym z najlepszych kroków, jakie w tym celu może podjąć przedsiębiorstwo, jest wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentacji. Aby jednak posunięcie to nie poszło na marne, istotne jest poprzedzenie go precyzyjną diagnostyką potrzeby danej firmy. W tym celu większość dostawców oferujących systemy DMS implementację takiego rozwiązania poprzedza szczegółową analizą przedwdrożeniową.

Wielu specjalistów uważa, że precyzyjne zdiagnozowanie potrzeb jest najważniejszym etapem w procesie wdrażania elektronicznego systemu obiegu dokumentów. Szczegółowa weryfikacja poszczególnych etapów pozwala na zidentyfikowania słabych punktów, co czyni ją kluczowym elementem optymalizacji procesów. Większość przedsiębiorstw nie jest nawet świadoma, jak wiele czasu oraz środków finansowych może zaoszczędzić zamieniając tradycyjne, papierowe dokumenty na ich elektroniczne odpowiedniki. Wdrożenie takiego rozwiązania pozwala również na wyeliminowanie błędu ludzkiego, który tak często zdarza w działach przeciążonych dokumentacją.

Oprócz oczywistych oszczędności wynikających z optymalizacji procesów, analiza przedwdrożeniowa pozwala również zracjonalizować koszty samej implementacji, ponieważ dzięki niej system nie zawiera żadnych zbędnych wariantów, a wyłącznie te, z których wdrażające go przedsiębiorstwo będzie faktycznie korzystać.

http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow

Jednakże aby tak ścisłe dopasowanie było w ogóle możliwe, sam system musi być skonstruowany tak, by istniała możliwość manipulowania poszczególnymi jego ogniwami. Przykładem takiego DMS jest system V-Desk stworzony przez firmę Pirmesoft Polska z Poznania. Zamiast powielać ten sam schemat, Primesoft Polska każdorazowo tworzy inne rozwiązanie ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Taka elastyczność czyni go jednym z najchętniej wdrażanych systemów tego typu na rynku. Wpływ na jego popularność ma również fakt, iż jest on niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze, zaś jego implementacja nie wymaga zakupu drogiego sprzętu. Twórcy oprogramowania szkolą również pracowników, którzy korzystać będą z systemu i cały czas czuwają nad jego prawidłowym działaniem. Co więcej V-Desk doskonale współpracuje z już funkcjonującymi w przedsiębiorstwach systemami, co czyni go najlepszym możliwym wyborem dla menadżerów mających na celu optymalizację procesów w swojej firmie.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!