REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Lokalny biznesInformowaliśmy już o włączeniu mieleckich marketów A&K do sieci SPAR, którą prowadzi firma Bać-Pol z Rzeszowa. Operację tę musi sprawdzić jeszcze Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Jak informowała sieć SPAR Polska, od lutego 2017 r. markety A&K zostały przyłączone do franczyzy SPAR. Istotnym czynnikiem decyzji o dołączeniu do SPAR właścicieli A&K był fakt, iż sieć oferuje swoim franczyzobiorcom oprócz rozpoznawalnego na całym świecie logo i sprawdzonego modelu biznesowego, niezależność franczyzobiorcy, przy jednoczesnym wsparciu sieci.
 
- Każdy franczyzobiorca SPAR korzysta z efektu skali i siły zakupowej Grupy Kapitałowej Bać-Pol – mówi Leszek Bać, prezes zarządu SPAR Polska. - Powodem synergii ze SPAR jest najczęściej nie tylko poszukiwanie oszczędności i wypracowywanie przewagi konkurencyjnej, ale przede wszystkim jest  to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się preferencje konsumentów. A&K to kolejny duży lokalny przedsiębiorca, który osiągnął sukces i chce się dalej rozwijać. Wybrał markę SPAR, doceniając zaangażowanie polskiego kapitału oraz nasze partnerskie podejście do biznesu. Franczyza w SPAR to kolejny krok na drodze do dalszego wzrostu i oferowania wyższego poziomu usług - przekazywał Leszek Bać.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Transakcję tę, oznaczającą zmiany właścicielskie w mieleckich marketach A&K, zatwierdzić musi UOKiK, jako znaczącą konsolidację. W marcu do UOKiK wpłynął wniosek o przejęcie przez Bać-Pol S.A. z siedzibą w Rzeszowie kontroli nad spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstanie z przekształcenia A&K Hurt-Market Kazimierz Lodarski i Artur Dubiel sp. j. z siedzibą w Mielcu

Wcześniej nastąpi również wniesienie do A&K Hurt-Market K. Lodarski i A. Dubiel Sp. j. w Mielcu sklepu sprzedaży detalicznej prowadzonego przez Kazimierza Lodarskiego, a także prawdopodobnie nastąpi wniesienie do tej spółki sklepu sprzedaży detalicznej prowadzonego przez Marcina Lodarskiego.

Działalność Grupy Kapitałowej Bać-Pol obejmuje głównie sprzedaż hurtową artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku w niewyspecjalizowanych hurtowniach, natomiast pozostali uczestnicy koncentracji przede wszystkim prowadzą w Mielcu niewyspecjalizowane sklepy detaliczne z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych.

Marka A&K z Mielca najprawdopodobniej nie zniknie, na sklepach jednak pojawi się dodatkowe logo sieci SPAR.

hm

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!