REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Lokalny biznes30 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne – to główne korzyści, jakie mieszkańcom Mielca, przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród” Bricomarché. W dniu uroczystego otwarcia sklepu, tj. 18 października br., na klientów czekać będzie wiele atrakcji. Ponadto w niedzielę 22 października Bricomarché w Mielcu zaprasza mielczan na rodzinny piknik.

Bricomarché w Mielcu mieści się przy ulicy Legionów 84, w kompleksie handlowym RegBenz. Oficjalne otwarcie sklepu zostało zaplanowane na środę, 18 października br. – Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla klientów m.in. ogród zabaw z animatorami, ogromne bańki mydlane, malowanie buziek, balonowe zoo oraz fabrykę bransoletek – mówi Anna Kucharska, współwłaścicielka Bricomarché w Mielcu i dodaje – Z myślą o dorosłych na godzinę 17.00 zaplanowaliśmy natomiast specjalny pokaz gotowania Piotra Kucharskiego, popularnego kucharza z Dzień Dobry TVN z możliwością degustacji najpyszniejszych potraw przygotowanych na żywo.

To nie koniec atrakcji zaplanowanych w związku z otwarciem Bricomarché w Mielcu. 22 października, od godz. 10.00 do 18.00 właściciele sklepu zapraszają na Niedzielny Piknik Rodzinny z Bricomarché z równie ciekawymi, co w dniu otwarcia, animacjami. Ponadto o godzinie 16.00 zostanie rozstrzygnięty konkurs z nagrodami sprawdzający wiedzę na temat działalności Bricomarché.

Bricomarché – po sądziedzku!
Bricomarché to sieć supermarketów typu "dom i ogród" oferująca bliską lokalizację i bogaty wybór artykułów w czterech podstawowych działach: produkty do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne oraz asortyment związany z ogrodem. W ofercie supermarketów znajdują się także usługi dodatkowe, takie jak: transport zakupionych towarów, czy cięcie drewna. Klienci Bricomarché mogą przy tym liczyć na kompleksową obsługę oraz  fachowe doradztwo.

Bricomarché to także przyjazny i zaangażowany sąsiad. Sieć angażuje się m.in. w liczne akcje społeczne Grupy i Fundacji Muszkieterów. Najważniejszymi z nich są Zbieramy Krew dla Polski, Place Zabaw – Muszkieterowie oraz Wakacje z Muszkieterami.

– Chcemy  być jak najbliżej mieszkańców miasta, które jest  i naszym domem, dlatego z pewnością będziemy wspierać naszych sąsiadów m.in. poprzez udział w akcjach Fundacji oraz Grupy Muszkieterów – podsumowuje Paweł Kucharski, współwłaściciel Bricomarché w Mielcu.
   
Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 374 supermarkety Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronie www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.plMateriał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!