REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Przedsiębiorcy

Restauracja PLANETA gościła po raz pierwszy uczestników Śniadania Kubka Biznesu. W kameralnej sali kilkudziesięciu przedsiębiorców było świadkami niezwykle ciekawych prezentacji, związanych z problemami ze znalezieniem pracowników do świadczenia usług w zakładach pracy.

W pierwszej części spotkania wystąpił Grzegorz Durak z Powiatowego Urzędu Pracy. Przedstawił w krótkich słowach najnowsze oferty PUP-u. Staże, szkolenia, a także możliwości zatrudniania obcokrajowców – te tematy przewijały się w jego prelekcji.

Problem związany z zasobami ludzkimi w firmach kontynuowała Natalia Piątkowska z Adecco Poland. Ta agencja jest w tej chwili światowym liderem świadczącym kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. W Polsce funkcjonuje od 1994 roku w ponad 50 biurach zlokalizowanych na terenie całego kraju w tym w Mielcu. Oferta agencji jest dość szeroka, dlatego korzysta z niej wiele liczących się na rynku biznesowym firm.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 W drugiej części Śniadania wystąpił Sławomir Kostka z EuroCash z prezentacją cieszącej się niezwykłym powodzeniem planszowej gry biznesowej. Celem gry jest uzyskanie zysków z inwestycji wyższych od swoich indywidualnych kosztów. Mówiąc krótko gracz musi sprawić, by pieniądze zarabiały na ciebie. Okazuje się bowiem, że to nie wysokość pensji, ale odpowiednie decyzje, prowadzą do bogactwa.

Ostatnią prezentacją środowego Śniadania Kubka Biznesu, był występ Piotra Mazura z Hotelu Atena. Opowiedział on w bardzo prostych słowach o problemach, jakie napotykają przedsiębiorcy zatrudniający cudzoziemców, szczególnie zza granicy wschodniej. W trakcie jego wystąpienia obalony został mit jaki funkcjonuje w naszej świadomości, że zatrudnianie obcokrajowców jest dla właścicieli firm opłacalne. Brak przywiązania do miejsca zamieszkania, a także często dość wysokie żądania płacowe, jak również te związane z zakwaterowaniem takich pracowników – to czynniki, które powodują, że pracownicy zza wschodniej granicy to niezbyt pewna inwestycja  dla firm działających na naszym rynku.

W spotkaniu brało udział kilkudziesięciu przedsiębiorców z Mielca, Tarnobrzega, Nowego Sącza i Rudy Śląskiej. Fundacja Kubek Biznesu zaprasza na kolejne Śniadanie już za miesiąc.

m 

 

 


 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!