REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Przedsiębiorcy

Prowadzenie własnej działalności wymaga od przedsiębiorcy pomysłowości. Dziś zmiany na rynku produktów i usług są bardzo dynamiczne, więc każdy, kto posiada własną firmę, musi szybko na nie reagować. Dodatkowe zakupy sprzętu lub materiałów muszą być dokonywane bardzo rozważnie.

Zanim wprowadzisz zmiany dokładnie wszystko policz

Kiedy okazuje się, że Twój produkt lub usługa zaczyna odbiegać od najnowszych trendów, to znaczy, że najwyższy czas, aby wprowadzić zmiany. Jeśli zmiany wiążą się z niewielkimi kosztami takimi jak zakup innych ozdób naszywanych na odzież to bez wielkiego zastanawiania możesz się na nie zdecydować. Zupełnie inaczej jest w przypadku, kiedy wraz z wprowadzeniem zmian konieczne jest unowocześnienie albo całkowita wymiana maszyn.

W takim wypadku należy włączyć program do kosztorysowania i dokładnie przeliczyć, czy taka wymiana na pewno się opłaci. Może się bowiem okazać, że podążanie za modą nie ma sensu ekonomicznego dla Twojej firmy i znacznie lepiej będzie się przebranżowić. Należy jednak pamiętać, że inwestycje najczęściej pozwalają poprawić rentowność firmy. Zwłaszcza mamy tu na myśli inwestycje w nowoczesne technologie. Trudno wyobrazić sobie choćby prowadzenie dużego magazynu bez żadnego oprogramowania. Na rynku jest wiele rozwiązań, a jedno z nich to program magazynowy Bizmaster.pl, o zaprojektowany w sposób prosty i intuicyjny.

Porozmawiaj ze specjalistami

Zanim zaczniesz wprowadzać kosztowne zmiany w swoim przedsiębiorstwie poradź się specjalistów. Dobrze byłoby, gdybyś porozmawiał z doradcą biznesowym lub ze swoją księgową. Wgląd w program księgowy obejmujący całą Twoją działalność pozwoli Ci sprawdzić jak przedstawiają się dochody Twojego przedsiębiorstwa w ostatnich miesiącach. Program do faktur, który zazwyczaj każdy przedsiębiorca ma w swoim biurze, najczęściej nie pozwala na ogólne ustosunkowanie się do kondycji finansowej firmy.

Inwestuj z głową

Kiedy już będziesz dokładnie wiedział jak prezentuje się Twoja sytuacja finansowa, możesz podjąć decyzję o dalszej działalności przedsiębiorstwa. Być może zamiast inwestować w bardzo drogi sprzęt wystarczy nieco zmienić profil działalności, albo zatrudnić nowego pracownika. Zanim podejmie się jakiekolwiek decyzje warto kilka razy wszystko dokładnie przemyśleć i przeliczyć. Pamiętajmy także o cashflow naszej firmy (więcej tutaj). Inwestując nasze pieniądze w jej rozwój nie możemy pominąć comiesięcznych opłat stałych (czynsz, pensje) i zmiennych (rachunki, materiały).


Materiał płatny.

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!