REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Nieruchomości

Lekarz za piórem
Miasto nadal będzie budowało mieszkania socjalne, ale powstaną też nowe mieszkania komunalne.

W Mielcu od lat nie budowało się mieszkań komunalnych. Powstało kilkadziesiąt lokali socjalnych, wszystkie na tak zwanym Miasteczku Młodego Robotnika. Ale w tym miejscu już więcej takich lokali nie będzie.

Magistrat chce nowe mieszkania budować na Osiedlu Rzochów, niedaleko wojsławskiego obszaru Mieleckiego parku Przemysłowego, gdzie teraz są pola uprawne lub łąki. Powstał już plan zagospodarowania przestrzennego. – Przygotowujemy teraz koncepcję – mówi wiceprezydent Mielca Fryderyk Kapinos.

Mieszkania socjalne będą się różnić od tych, które do tej pory miasto budowało. Te, które powstały na Miasteczku Młodego Robotnika, lokalizowane były w blokach wielorodzinnych, dobrze wykończonych. Tym razem mają to być systemy zbliżone do zabudowy szeregowej, ale o niższym standardzie. Nowe mieszkania komunalne znajdą się już w tradycyjnych blokach.

Pierwsze lokale zostaną oddane do użytku prawdopodobnie w 2010 roku. Osiedle Rzochów będzie nowym kierunkiem rozwoju zabudowy miasta, w tym rejonie Mielca jest wiele terenów naddających się pod budowę nowych osiedli.

PC
 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2008-11-06 21:48:26) Vicek

  jak ?

  No nie pytaj :D przecież każdy Polak wie, że dostaną "Wybrani", nie ma się z czego cieszyć, że budją bo zostaną zapewne wybudowane dla swoich :)) he he

 • (2008-11-06 16:31:05) czarnulka

  tylko jak dostac takie mieszkanie?

 • (2008-11-05 20:43:04) jantek3

  mieszkania socjalne

  To dobrze że miast buduje nareszcie mieszkania socjalne, nie w blokach i o niższym standardzie.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!