REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Nieruchomości

Firma z Madrytu miała budować w Mielcu mieszkania. Wygrała przetarg na zakup dwóch działek na Smoczce. Ale nadal nie ma finalizacji umowy.

Wiosną magistrat, w krótkim odstępie czasu, ogłosił licytację dwóch działek. Pierwsza, położona na Osiedlu Smoczka, przy ulicy Świętej Kingi, przeznaczona jest na małe osiedle domków jednorodzinnych, ewentualnie szeregówek. To atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu lasu, z dala od centrum miasta, ale dobrze z miastem skomunikowana.

Druga działka, na Osiedlu Dąbrówki, przeznaczona została na budownictwo wielorodzinne z dopuszczonym także handlem i usługami. Za pierwsza działkę magistrat chciał około 800 tysięcy złotych, za drugą nieco ponad 200.

Przetarg na obydwie działki wygrała nieznana do tej pory madrycka firma Faramar. Razem ma za nie zapłacić aż 10 milionów złotych! Ale od kwietnia nie wpłaciła do miejskiej kasy tych pieniędzy. Nieoficjalnie wiadomo, że ma kłopoty finansowe. – Firma poprosiła magistrat o przesunięcie terminu podpisania umowy - informuje Marzanna Madejska – Patyk, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Mielca.

PC
 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2008-09-18 19:04:40) andrzej talarek

  ad

  Gdyby Szanowny Pan miał pojęcie, że na warstwie pulpy, o grubości 15 metrów, niczego nie można wybudować, nawet porządnego domku letniskowego, to już by Pan Szanowny nie pisał o torach, nieważne, wąskich czy szerokich i o winie urzędników. Czyby Pan Szanowny nie zrozumiał, że pisałem, iż inwestorowi wcale nie chodziło tam o wybudowanie terminala, Pozdrawiam Andrzej Talarek

 • (2008-09-18 11:29:38) Marek::

  Szanowny Panie! Jak miał powstać terminal skoro z miejsca gdzie go zamierzano zlokalizować do szerokiego toru jest kilkanaście kilometrów, zastanowił się Pan nad tym? czy urzędnicy zajmujący się obsługą inwestorów liczyli że inwestor wybuduje sobie szeroki tor we własnym zakresie? Co zaproponowaliście temu inwestorowi ? Gdyby fachowcy ;-) pomyśleli jak przyciągnąć przemysł chemiczny do Machowa czy Jeziorka pierwsze co zrobiliby to podciągnęli z Woli Baranowskiej i tamtejszej stacji przeładunkowej szeroki tor pod bramy Machowa. Od strony technicznej takie przedsięwzięcie nie byłoby trudne, szyny poszłyby w tzw splocie z torem normalnym linii z Debicy do Tarnobrzega i gotowe. Jesli ma Pan wątpliwości kto powinien sfinansować taką inwestycje to niech Pan popyta kolegów jak zbudowano bocznice do Opla w Gliwicach. Pozdrawiam Marek

 • (2008-09-17 20:55:40) andrzej talarek

  oferta pomocy

  Jakby trzeba było, chętnie pomogę, dzieląc się moim doświadczeniem ze współpracy z Hiszpanami w Tarnobrzegu, nie jestem pewien, ale chyba tymi samymi. Moi obiecywali zbudować na bagnach (na osadniku skały wapiennej po flotacji siarki) największy terminal przeładunkowy w tej części Polski. Niech mnie koś zapyta, czy już budują. Pozdrowienia Andrzej Talarek

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!