REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Strefa ekonomiczna

Agencja Rozwoju Przemysłu udzieliła kolejnego zezwolenia firmie ONDULINE PRODUCTION Sp. z o.o. na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie mieleckiej specjalnej strefy ekonomicznej.

Spółka zainwestuje w Mielcu 11,8 mln zł i zwiększy zatrudnienie o co najmniej 10 osób.

ONDULINE PRODUCTION Sp. z o.o. jest producentem lekkich bitumicznych pokryć dachowych oraz ściennych. W związku z rozwojem firmy, spółka podjęła decyzję o uruchomieniu kolejnego projektu w mieleckiej strefie.

Spółka zakupi linię technologiczną do produkcji elementów wykończeniowych (wytwarzanych metodą termoformowania) do kompletnych systemów pokryć dachowych typu Onduvilla.

Inwestycje spółki pozwolą zwiększyć zatrudnienie o co najmniej 10 nowych pracowników. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2015 roku.

hm
 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2013-05-01 14:54:09) kacper1962

  Do pihaitol

  Gdybyś mieszkał w pobliżu to byś inaczej mówił. W tak prymitywny sposób wyrażają sie menele.

 • (2013-05-01 11:08:05) ~

  1,2 miliona złotych inwestycji da zatrudnienie dla 1 pracownika.

  Co na to Urząd Pracy, Rząd Polski , posłowie na sejm i senat.Dlaczego tak dużo kosztuje w Polsce stworzenie jednego miejsca pracy.W takim razie, to kiedy możemy się spodziewać, zmniejszenia bezrobocia.Wiadomo że to raczej napewno będzie chodziło o zakup drogich maszyn, które zaprogramowane, same będą wykonywać jakąś czynność. Przez to nie potrzeba więcej zatrudniać pracowników i oszczędność większa.Ale ta informacja daje dużo do myślenia.Zwłaszcza tym którym Urząd Pracy oferuje porzyczke 15000zł na stworzenie miejsca pracy.

 • (2013-05-01 10:51:30) pihajtol

  Dupa Ci też śmierdzi i ją nosisz ;-)

 • (2013-05-01 09:59:32) kacper1962

  Czyli dalej smród

  Powinni uzależnić dalsze działanie od eliminacji tego charakterystycznego tłustego smrodu jaki unosi sie z tej firmy Za zatrudnienie 10 ludzi kolejne lata smrodu.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!