REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

REKLAMA

Forum

Autor Wiadomość
L_L (7 wiadomości)
(80.54.75.XXX)
Dodano: 09-10-2017 18:38:37
Witam Forumowiczów! Czy ktoś może się podzielić informacją na temat pracy w firmie Melex? Warunki pracy, traktowanie pracowników, możliwość rozwoju itp. Z góry dzięki!
Laserda (90 wiadomości)
(83.31.179.XXX)
Dodano: 11-10-2017 19:06:43
Osobiście tam nie pracowałem ale moi koledzy mieli tą nie przyjemność, więc jeśli masz inną opcję to ją wybierz. Jest tam jakiś kierownik, który jest chamem i prostakiem gnębiącym ludzi.
emipat (1 wiadomości)
(94.254.160.XXX)
Dodano: 19-10-2017 08:24:44
Zgadzam się z przedmówcą. Ja miałem tego ph bo tam pracowałem i to jest prawda. Totalny ignorant. Nie wychowane bydle a o dyrektorze G nie wspomnę - poziom podstawówki
TzN (122 wiadomości)
(83.24.173.XXX)
Dodano: 19-10-2017 17:35:46
Czyli tak jak w 90% strefowych firm. Te 10% jest mi niestety nieznane...
Laserda (90 wiadomości)
(83.24.68.XXX)
Dodano: 19-10-2017 17:47:43
Nigdy nie pracowałem na strefie, to nie wiem, ale u mnie w firmie przez lata było super kierownictwo i jakoś robota szła. Właściciele firm często na takie stanowiska zatrudniają prostaków bez kultury i skrupułów, żeby poganiali ludzi i nie litowali się nad nimi.

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!