REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

REKLAMA

Forum

Autor Wiadomość
Kminkowa (7 wiadomości)
(94.254.133.XXX)
Dodano: 12-08-2017 19:59:04
Witam serdecznie. Tym razem mam pytanie do Pan :). Gdzie najlepiej zapisac sie do przychodni, zeby bezproblemowo moc zapisac sie do ginekologa, ktory wypisze na pare miesiecy recepte na moje kobiece dolegliwosci? Chodzi o tabletki antykoncepcyjne, ktore pozwalaja mi w ogole miec miesiaczke :).
prawiemecenas (6 wiadomości)
(94.254.157.XXX)
Dodano: 15-08-2017 12:17:41
Witam serdecznie. Tym razem mam pytanie do Pan :). Gdzie najlepiej zapisac sie do przychodni, zeby bezproblemowo moc zapisac sie do ginekologa, ktory wypisze na pare miesiecy recepte na moje kobiece dolegliwosci? Chodzi o tabletki antykoncepcyjne, ktore pozwalaja mi w ogole miec miesiaczke :).

Kminkowa! to jest forum dyskusyjne a nie kącik porad intymnych dla nie kumatych panienek. Kogo obchodzi twoja dupa i twój okres. A jeżeli gdzieś znajdzie się lekarz, który wypisze ci recepty na parę miesięcy to pewnie będzie tak samo rozgarnięty jak ty. Człowiek kulturalny i dobrze wychowany nie roztrząsa problemów swojej dupy na publicznym forum. Wykazałaś się wielkim brakiem szacunku dla forumowiczów.
Kminkowa (7 wiadomości)
(94.254.129.XXX)
Dodano: 16-08-2017 07:53:27
Przeczytaj uwaznie regulamin forum jesli czytac w ogole potrafisz. Stety zyjemy w XXI wieku na twe nieszczescie, o tryskajacy jadem zmiju :). I tak jak pisalam to nie temat dla panow albo lepiej ciebie okreslajac - dla meskiego gatunku neandertalczykow. Jak to rzecze mem (pewnie to slowo jest ci obce niczym twa kultura osobista i inteligencja) ic stont. Won akysz bo i tak bede cie olewac jak i kazdych kolejnych prowokatorow na tym forum. Czy w Mielcu tylko takie wymierajace gatunki zyja? :D Powinniscie juz dawno temu wyginac, to cud ze ktos wam dal dostep do internetu powinniscie miec go mocno ograniczony :D
prawiemecenas (6 wiadomości)
(176.221.122.XXX)
Dodano: 16-08-2017 19:58:44
Przeczytaj uwaznie regulamin forum jesli czytac w ogole potrafisz. Stety zyjemy w XXI wieku na twe nieszczescie, o tryskajacy jadem zmiju :). I tak jak pisalam to nie temat dla panow albo lepiej ciebie okreslajac - dla meskiego gatunku neandertalczykow. Jak to rzecze mem (pewnie to slowo jest ci obce niczym twa kultura osobista i inteligencja) ic stont. Won akysz bo i tak bede cie olewac jak i kazdych kolejnych prowokatorow na tym forum. Czy w Mielcu tylko takie wymierajace gatunki zyja? :D Powinniscie juz dawno temu wyginac, to cud ze ktos wam dal dostep do internetu powinniscie miec go mocno ograniczony :D

Fakt, że ktoś poskładał ci litery nie oznacza, że posiadłaś umiejętność czytania. Nie przyrównuj się do nas, osób żyjących w XXI wieku, bo ty dopiero zeszłaś z drzewa a poruszanie się w pozycji pionowej to dla ciebie Himalaje. Faktem jest, że olewam cię od momentu gdy pierwszy raz wetknęłaś swój wredny ryj na NASZE Mieleckie forum, bo takiej padliny nam tu nie trzeba. Należy sprawdzić, przez czyje niedopatrzenie takie śmierdzące coś jak ty jeszcze zatruwa ludziom (to nie twój gatunek) powietrze na ziemi. Pocieszające jest to, że twój koniec jest bliższy niż uważasz, chociaż powinien już dawno nastąpić. Na koniec powiem ci, że gdyby głupota mogła unosić to latała byś jak skowronek. Piszę „na koniec” bo więcej nie będę polemizować z kimś kto jest mniej wart niż psie odchody. Możesz sobie odpisywać co tylko chcesz, a ja i tak to olewam ciepłym moczem (jak i ciebie)!
Damianek19 (200 wiadomości)
(185.67.10.XXX)
Dodano: 16-08-2017 22:23:23
Mecenas- skąd w Tobie tyle jadu, ma dziewczyna problem to i pisze
kama@ (68 wiadomości)
(89.64.6.XXX)
Dodano: 17-08-2017 22:55:16
i to jest wlasnie caly cudowny Mielec, zada ktoś pytanie a tu fala hejtu bo ktoś nie ma nic lepszego do roboty tylko przeglądać mieleckie forum i dodawać durne komentarze. Kminkowa z tego co wiem to na fundusz przyjmuje Klecha na Borku

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!