REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

REKLAMA

Forum

Autor Wiadomość
Dominika88 (1 wiadomości)
(78.8.211.XXX)
Dodano: 15-11-2017 15:08:33
Witam, tak jak w tytule poszukuję klawiatury do 400 zł.
Klawiatura będzie służyła głównie go gier ale także do pisania.
Chciał bym aby klawiatura była solidna oraz długo wytrzymała dlatego też zastanawiam się nad "Mechanikiem" z przełącznikami czerwonymi, czarnymi lub brązowymi.
Na chwilę obecną mam jakąś bezprzewodową klawiaturę Microsoftu za 100 zł ale niestety zaczyna się psuć (traci zasięg nawet gdy jest 10 cm od przekaźnika).
Nie będę celował w CM Storm Quickfire ponieważ jest minimalistyczna oraz design mi się nie podoba.
Klawiatura musi posiadać:
-Podświetlenie
-Przełączniki Czerwone, czarne lub brązowe
-Podpórkę pod nadgarstki
-Klawisze multimedialne
-Dodatkowe klawisze
-Możliwość tworzenia makr
-Ciekawy design
-Solidną i wytrzymałą obudowę
Bardzo podoba mi się Roccat Isku FX ale nie jest mechaniczny ;/
Gram głównie w World Of Warcraft i Battlefield'a lecz nie zabraknie też jakiejś strategii lub czegoś innego typu Supreme Commander 2
Do WoW'a jakieś dodatkowe klawisze oraz makra się przydadzą.

Czekam na szybkie odpowiedzi.
Pozdrawiam!
szaraja (2 wiadomości)
(95.160.155.XXX)
Dodano: 15-11-2017 16:19:21
Klawiatura dla graczy nie może być zwykłą, biurową klawiaturą. Dlatego przejrzyj np. to https://www.morele.net/strefa-gracza/sprzet-dla-graczy/klawiatury-dla-graczy-465. Opisano tu specjalistyczny sprzęt dla graczy w tym klawiatury. Pomoże ci to podczas wyboru.
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2017-11-15 16:25:26).
szaraja (2 wiadomości)
(95.160.155.XXX)
Dodano: 15-11-2017 16:24:45
.
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2017-11-15 16:25:41).

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!