REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

REKLAMA

Forum

1 | 2  następna  
Autor Wiadomość
zurwan (39 wiadomości)
(87.206.114.XXX)
Dodano: 30-03-2018 18:33:16
Jestem ojcem 4 letniej dziewczynki. Sąd na wniosek mojej byłej żony zasądził mi kontakty z córką 2 soboty i 2 niedziele od 15-18 w jej domu w obecności matki. Wyrok razem z wyrokiem rozwodowym i alimentami zapadł 27-03-2018r.
Szukam adwokata który w odwołaniu od wyroku pomoże mi uzyskać znacząco szersze kontakty z córką. Proszę o namiary.
Zrozpaczony ojciec.
wsofpoll (163 wiadomości)
(31.6.173.XXX)
Dodano: 30-03-2018 22:43:51
Witaj!Mogę Ci podpowiedzieć parę rzeczy w tym temacie-po pierwsze- jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś,zwróć się do sądu o odpis tego wyroku.To ważne!Masz tam w pouczeniach zakreślony termin,tzw.termin zawity(czyli ściśle określony) na złożenie odwołania od tego wyroku do sądu wyższej instancji.Jeżeli złożysz odwołanie po upływie tego terminu,będzie ono nieskuteczne.Po drugie-możesz to zrobić sam,ale jeżeli nie czujesz się na siłach(nie wiesz,jak to napisać),to idź z tym do adwokata.Mieleccy adwokaci poradzą sobie z takim odwołaniem,ale bardziej polecałbym kogoś z Rzeszowa lub z Tarnobrzega.Zakładam,że nie jesteś osobą z nałogami i nie obciążąją Cię inne sprawy rodzinno-wychowawcze-chodzi o to,by uzasadnienie dla Twojego odwołania było sensowne,tj.by nie było przeciwwskazań dla częstszych widzeń,być może nie tylko na terenie Twojej b.żony.A więc działaj,bo czas leci!W sprawach rodzinnych termin na tego typu odwołanie to z reguły 7 lub 14 dni!Liczy się data nadania,tj.data stempla pocztowego na poczcie lub data wpływu do sądu,gdy sam osobiście składasz odwołanie(zażalenie) w sądzie.Życzę powodzenia!
americana (13 wiadomości)
(89.64.21.XXX)
Dodano: 31-03-2018 13:26:47
Wydaje mi się że widywania co dwa tygodnie to nie jest tak źle. Jeśli jesteś w stanie dogadać się z matką dziecka to lepiej to zrobić polubownie. Najgorsza to jest szarpanina w sądzie. Jeśli masz już zasądzone widywania takie jak piszesz to czego więcej oczekujesz? Rozumiem że sprawa już się zakończyła i sąd wydał wyrok na podstawie argumentów czy dowodów i nie sądzę żeby któryś adwokat zdziałał cuda..
zurwan (39 wiadomości)
(87.206.114.XXX)
Dodano: 31-03-2018 13:28:35
Dzięki za radę. Potrzebowałbym jednak namiary na konkretnego adwokata. Tzn skutecznego i broniącego przede wszystkim interesów klienta a nie swojego lub sądowego. Moja rozwodowa adwokatka Zofia Gładysz patrzyła tylko na kasę, swój interes i procedury sądowe. Mnie jaki klienta miała w dupie i bardziej działała na korzyść drugiej strony niż moją. http://www.aferyprawa.eu/Adwokatura/Adwokatka-Zofia-Gladysz-kancelaria-w-Tarnobrzegu-za-kase-zniszczy-nie-tylko-faceta-ale-i-cala-rodzine-z-listow-do-Redakcji
Proszę o konkretne propozycje
zurwan (39 wiadomości)
(87.206.114.XXX)
Dodano: 31-03-2018 13:36:06
Wyrok był wydany na podstawie głównie na podstawie oczerniania mnie przez byłą. Bez żadnych racjonalnych podstaw i dowodów. To był typowy kafkowski proces w którym wyrok zapadł w momencie wpłynięcia wniosku. Poza tym nie uważam, że widzenie z dzieckiem 12 godzin miesięcznie w określonych sztywnych ramach wystarczy aby mieć wpływ na wychowanie i nie stracić więzi emocjonalnych. Poczytajcie o alienacji rodzicielskiej.
(89.64.21.XXX)
Dodano: 31-03-2018 13:38:08
A który adwokat nie patrzy na kasę..??? Biznes to biznes.. cięzko będzie znaleźć kogoś konkretnego..
kierowcatira (1 wiadomości)
(89.64.16.XXX)
Dodano: 31-03-2018 13:59:18
Jeżeli Zofia Gladysz nie dała rady to już nikt inny ci nie pomoże...ona jest najlepsza w tych sprawach. Musiała twoja była żona mieć konkretne PAPIERY na Ciebie że czujesz się oszukany. Z resztą chyba każdy kto przegrywa tak się czuje. Przemysl sprawę bo nie warto się szarpac.
Ja przez to przechodziłem pół roku temu. Zrobiłem odwołanie. Straciłem mnóstwo pieniędzy, które mogłem wydać na coś innego. Nic to nie dało. A ten twój wyrok to nie jest zły. Ja mam widzenia rzadsze niż ty. Dziś z perspektywy czasu wiem że lepiej się dogadać z byłą i być elestycznym w widzeniach z dzieckiem.
foka123 (1 wiadomości)
(89.64.16.XXX)
Dodano: 31-03-2018 14:42:39
.
Edytowany 3 razy (Ostatnio: 2018-03-31 14:47:30).
kudlaty (16 wiadomości)
(2.222.79.XXX)
Dodano: 01-04-2018 09:09:46
dokładnie, pani Zofia, ehh, , nie będę komentował, "super" adwokat dla kobiet,mówi co mówić żeby wygrać( prawda jest dla naiwnych) ale w sądzie kobieta z góry jest pokrzywdzona, a prawda nie ma znaczenia, wyrok, odpis, bezradność organów w egzekucji wyroku , matka śmieje się z wyroku , a ty szarp się , sprawa u utrudnianie kontaktów, sędzia najpierw mnie oskarża że straszę dziecko policją, że jak ze mną nie pójdzie to policja go zabierze, udowadniam to na nagraniu ze spotkania, że to kłamstwo matki , atak na mnie , jakim prawem nagrywam przebieg spotkania, na koniec po udowodnieniu że matka składa fałszywe oskarżenia słyszę od sędziego , to pana wina że dziecko nie chce z panem wyjść , nieważne zę sędzia z rozwodowej mówi że dziecko jest nastawiane przeciw ojcu, 6 lat bez kontaktu , teraz syn idzie do komuni , przegrane życie, daj spokój z sądami , chyba że znasz sędziego, a co do adwokatów, to jedna klika , umawiają się za plecami klientów i tylko kase ciągną i śmieją się z ludzkiej naiwności że sprawiedliwość istnieje, chcesz dobrego adwokata to nie w mielcu, szukaj dojścia do sędziego, a jak nie masz daj spokój szkoda twoich nerwów i dziecka
(46.134.191.XXX)
Dodano: 01-04-2018 20:40:16
Jeśli ta pani adwokat przegrała twoją sprawę to znaczy że coś tu jest nie tak.. Skoro kobieta nigdy nie przegrywa takich spraw to pewnie nie masz konkretnych argumentów aby uzyskać lepszy wyrok więc ciesz się tym co masz i daj sobie spokój z apelacją..bo pewnie nic lepszego nie uzyskasz..
1 | 2  następna  

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!