REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

REKLAMA

Forum

Autor Wiadomość
maja.majewska (2 wiadomości)
(95.40.79.XXX)
Dodano: 24-01-2014 22:11:21
Czy ktos korzystał z usług laserowego usuwania naczyniek bądz innych zabiegów opartych na laserach? Słyszałam ze takie zabiegi wykonuje sie w gabinecie u Pani lek. Szczepanskiej. Czy ktos moze korzystał z usług w tym miejscu? Moze ktos ma jakies propozycje gabinetow wykonujacych takie zabiegi w Rzeszowie?
socjolog (3 wiadomości)
(89.231.248.XXX)
Dodano: 25-01-2014 13:51:50
Korzystałam z terapii laserowej w Rzeszowie, salon Nefretete, przy 3 maja. Wszystko zależy jakie włoski, jaki laser i jaka część ciała. Warto natomiast nie kierować się ceną laser (zabiegi na każdą część ciała laserem IPL za 99 zł w sieciach typu Yasumi czy Noveyo)).
maja.majewska (2 wiadomości)
(77.114.106.XXX)
Dodano: 26-01-2014 19:41:23
dziękuje za odpowiedź, moze ktos jeszcze ma jakies opinie na ten temat?
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2014-01-26 19:42:12).
oikxyz (109 wiadomości)
(77.87.0.XXX)
Dodano: 26-01-2014 21:00:25
dziękuje za odpowiedź, moze ktos jeszcze ma jakies opinie na ten temat?

ja robie w Mielcu, w salonie na starówce la estetic. Kończę już serię zabiegów depilacji laserowej, zostało mi jeszcze do zamknięcia naczynko na twarzy. Jestem zadowolona. Ceny zawsze będą dostosowane do jakości, dlatego warto podejść i się podpytać, obejrzeć warunki i zobaczyć co ma robiący zabieg do powiedzenia. Nieważne czy to w Mielcu, czy Rzeszowie czy Krakowie. Wiedza wykonującego zabieg ma tutaj wiele do rzeczy. Ja porównywałam w internecie opinie na temat laserów, bo w Mielcu jak ja się rozglądałam były 3 miejsca z takim sprzętem (każdy inny). Efektywność właśnie zależy od rodzaju lasera. Dlatego warto podejść do kilku miejsc i porównać sobie, wtedy znaleźć coś dla siebie (atmosfera, cena, itd.) :)
Agnieszka Marc (1 wiadomości)
(83.30.93.XXX)
Dodano: 09-03-2018 19:05:40
Najlepszą i właściwie jedyną metodą umożliwiającą pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa (tzw. fotoepilacja), która powinna być przeprowadzona przez odpowiednio wykwalifikowane osoby przy użyciu odpowiedniego lasera.

Metoda depilacji laserowej pozwala na uszkodzenie macierzy włosa co zapobiega jego odrastaniu. Natomiast należy pamiętać, iż włosy nie rosną równocześnie. Powoduje to, iż należy wykonać minimalnie 4 zabiegi, co pozwoli na znaczną redukcję liczby włosów.

Zazwyczaj po 4 zabiegach obserwuje się dużą redukcję owłosienia, a ok. 80% osób potrzebuje od 4-6 zabiegów. Uzależnione jest to od wieku, organizmu, rodzaju włosów, części ciała (np. depilacja laserowa okolic bikini, nóg, pach) itp. Po zakończonej serii zabiegów trwale zniszczonych jest ok. 80-90% włosów, a pozostałe to włosy delikatne, właściwie niewidoczne.

Osiągnięcie 100% jest niemal niemożliwe. Zdarzają się również sytuacje, w których wykonane muszą zostać zabiegi przypominające.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu depilacyjnego?

ciąża,
opalenizna – minimalna przerwa od opalania 4 tygodnie (również solarium- 5 tyg. oraz samoopalacze- 2 tyg.),
krem z retinolem (przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem),
leki światłouczulające, retinoidy,
zioła (m.in.: dziurawiec, nagietek- przestać używać na 2-3 tyg. przed zabiegiem),
inne rodzaje depilacji ( zaprzestać na 1 miesiąc przed zabiegiem),
skłonność do przebarwień,
bielactwo, łuszczyca,
peeling (min. 1 tydzień przed zabiegiem).
Jak wygląda postępowanie przed zabiegiem?

pierwszy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją lekarską,
przed zabiegiem skóra powinna umyta i nie pokryta żadnym kosmetykiem,
nie wyrywać włosów minimum 4 tygodnie przed zabiegiem,
nie wolno stosować:
1. leków uczulających na słońce np.: antybiotyków - zabieg możliwy najwcześniej po tygodniu od zakończenia leczenia,

2. ziół: dziurawca, nagietka również tzw. herbatki wyszczuplającej (np. Figura 2),

3. kosmetyków i leków złuszczających - min 1 tydzień przed zabiegiem,

4. kremów zawierających retinol, isotretinoinę, kwasy owocowe, witaminę C itp. minimum 1 miesiąc przed zabiegiem,

5. kremów depilujących 1 tydzień przed zabiegiem.

Jak wygląda postępowanie po zabiegu depilacji laserowej (okolic bikini, pach, nóg i innych)?

zabiegi depilacji laserowej należy powtarzać, co 6-9 tygodni (zależnie od części ciała oraz cech indywidualnych). Znaczące wydłużenie lub skrócenie przerwy między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu,
nie opalać się! Bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez 2 tygodnie po zabiegu,
nie wolno stosować:
1. leków uczulających na słońce,

2. kosmetyków i leków złuszczających minimum 2 tygodnie po zabiegu,

przez kilka dni po zabiegu:
1. nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów, itp.,

2. nie podrażniać skóry w okolicy zabiegu,

3. 2-3 razy dziennie stosować krem alantan lub bepanten,

4. nie wyrywać włosów minimum 6 tygodni (twarz minimum 4 tygodnie).

Skóra każdego Pacjenta indywidualnie reaguje na zabieg laserowy.

Miejscowe zaczerwienienie lub podrażnienie okołomieszkowe to naturalna reakcja skóry.

Niezwykle rzadko występują przebarwienia lub odbarwienia ustępujące już po kilku dniach.

Gdy występuje wyjątkowa nadwrażliwość objawy te mogą się utrzymać do kilku tygodni czy miesięcy.

Jak wrocław to tylko Esderm

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!