REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2013-05-26

Majówka u Hrabiego w Parku Oborskich!

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:impreza
Wstęp:-

Już w niedzielę 26 maja 2013 w Parku Oborskich Majówka u Hrabiego. Będzie po rycersku!

Zbliża się coroczna Majówka u Hrabiego. Tym razem Park Oborskich zamieni się w miejsce historycznych zabaw i konkursów. Zobaczyć będzie można Reprezentacyjną Gwardię Miasta Nowa Dęba  oraz Zespół Tańca Dworskiego „Gratia Iuvenis”  i Regiment Artylerii Królewskiej. Ponadto obóz rycerski, ekspozycja historycznego uzbrojenia i wiele innych atrakcji!

Dla rodzin przygotowane zostaną specjalne gry ogrodowe przygotowane przez Agencję Eventową „Alternatywa”. Tutaj od godziny 15 do 20 animacje dla dzieci – nie zabraknie zabaw, ćwiczeń i wspaniałej zabawy. Dodatkowymi atrakcjami – mała i duża gastronomia oraz zjeżdżalnie i inne atrakcje dla najmłodszych.


Wraz z Majówką odbędzie się też Dzień Otwarty w Muzeum Regionalnym. Do dyspozycji zwiedzających wystawy Wojciecha Weissa – „Wolna Strefa Sztuki”, a także „Rok 1863 pamiątki Powstania Styczniowego”, „Z historii Mielca…” oraz sprzedaż wydawnictw muzealnych w cenach promocyjnych. Później będzie już muzycznie. Około godziny 18 rozpocznie się koncert zespołu Lies, a po nim wystąpi muzyczna formacja Medium.

Portal hej.mielec.pl jest patronem medialnym Majówki u Hrabiego.k

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!