REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2017-03-21

Spotkanie ze Zbigniewem Kołbą, autorem książki „Krioterapia. To warto wiedzieć” w MBP

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:event
Wstęp:-W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego 2 zaplanowano dwa spotkania, których wspólnym mianownikiem jest troska o zdrowie.

- 16 marca zapraszamy na spotkanie z dietetyczkami, które poradzą, jak wspomóc dietą leczenie zaburzeń hormonalnych, o krioterapii i jej zaletach opowie Zbigniew Kołba w dniu 21 marca – zachęcają pracownicy MBP.

Plagą cywilizacyjną ostatnich dekad są zaburzenia hormonalne. Hormony wywierają ogromny wpływ na zdrowie i równowagę całego organizmu. Zachwianie gospodarki hormonalnej przyczynia się do dokuczliwych zmian fizycznych i psychicznych. W dolegliwościach menopauzalnych, niedoczynności tarczycy czy zespole policystycznych jajników - oprócz terapii lekowej kluczowa okazuje się dieta i zdrowy styl życia.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Stąd profesjonalni dietetycy z Gabinetu Dietetycznego Bonne Sante poprowadzą prelekcję „Na huśtawce hormonalnej – żywienie i profilaktyka” oraz wykonają bezpłatną analizę składu ciała, udzielą cennych porad żywieniowych i przekażą materiały edukacyjne. Spotkanie odbędzie się 16 marca o godz. 17.30 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego 2.

Niespełna tydzień później, we wtorek 21 marca o godz. 12.00 w czytelni MBP odbędzie się spotkanie ze Zbigniewem Kołbą, autorem książki „Krioterapia. To warto wiedzieć.” Spotkanie poświęcone będzie krioterapii, zastosowaniu tej metody w profilaktyce i leczeniu.

W krioterapii kluczowe jest stosowanie temperatur poniżej 0°C. Efektem terapii jest zwiększony dopływ składników odżywczych i tlenu do naszych komórek. Powoduje to ulgę  w bólu i niwelowanie stanów zapalnych, co skutkuje szybszą regeneracją uszkodzonych tkanek. W wyniku krioterapii mięśnie ulegają rozluźnieniu, przyspiesza się przemiana materii oraz następuje pobudzenie układu nerwowego i odpornościowego.

k

 

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!