REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2017-04-26

XX edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza”

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:zawody
Wstęp:-Już po raz dwudziesty w Spółdzielczym Domu Kultury MSM odbędzie się konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”.

Ta impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. W ubiegłym roku w rywalizacji wzięło udział 43 osoby, dzieci i młodzieży, którzy w prezentacjach solowych czy zespołowych prezentowali swoje umiejętności sceniczne. Tych prezentacji było 33.

- Do udziału w rywalizacji zgłaszają się dzieci i młodzież przygotowywane do występu przez nauczycieli w szkołach, jak również  - co nas organizatorów bardzo cieszy – wykonawcy, którzy do konkursu przygotowywaną się sami w domu – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


- Było również kilka instytucji spoza naszego miasta, które zgłosiły swoje zespoły do  udziału w konkursie.  Trzy kategorie wiekowe: dzieci  klas I - III szkoły podstawowej, dzieci z  IV - VI klasy szkoły podstawowej i młodzież z klas I - III gimnazjum, sprawiają że rywalizacja jest sprawiedliwsza a reguły całego konkursu bardziej przejrzyste. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu – dodaje.

REGULAMIN KONKURSU  |  KARTA ZGŁOSZENIOWA
 
W ubiegłym roku do rywalizacji zgłosiło się 43 wykonawców. Część konkursowa trwała prawie trzy godziny. Dzieci i młodzież chętnie biorą w niej udział, gdyż daje możliwość uczestnikom zaprezentowania swych umiejętności aktorskich.

Ten cykliczny konkurs na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez, jest organizowany z myślą o dzieciach i młodzieży uzdolnionej recytatorsko. - Do udziału w tegorocznej edycji zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie i poddać się jednocześnie ocenie komisji konkursowej - młodzież z mieleckich, powiatowych szkół podstawowych, gimnazjów i placówek kulturalnych.

W tym roku konkurs odbędzie się w środę 26 kwietnia o godzinie 11:00  w SDK przy ul. Kusocińskiego 13A. - Na zgłoszenia wykonawców czekamy do piątku 21 kwietnia do godziny 14:00. Serdecznie zapraszamy. Na  najlepszych czekają dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora – przekazuje Ewelina Sieroń.

k

 

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!