REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2017-04-26

XX edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza”

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:zawody
Wstęp:-Już po raz dwudziesty w Spółdzielczym Domu Kultury MSM odbędzie się konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”.

Ta impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. W ubiegłym roku w rywalizacji wzięło udział 43 osoby, dzieci i młodzieży, którzy w prezentacjach solowych czy zespołowych prezentowali swoje umiejętności sceniczne. Tych prezentacji było 33.

- Do udziału w rywalizacji zgłaszają się dzieci i młodzież przygotowywane do występu przez nauczycieli w szkołach, jak również  - co nas organizatorów bardzo cieszy – wykonawcy, którzy do konkursu przygotowywaną się sami w domu – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


- Było również kilka instytucji spoza naszego miasta, które zgłosiły swoje zespoły do  udziału w konkursie.  Trzy kategorie wiekowe: dzieci  klas I - III szkoły podstawowej, dzieci z  IV - VI klasy szkoły podstawowej i młodzież z klas I - III gimnazjum, sprawiają że rywalizacja jest sprawiedliwsza a reguły całego konkursu bardziej przejrzyste. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu – dodaje.

REGULAMIN KONKURSU  |  KARTA ZGŁOSZENIOWA
 
W ubiegłym roku do rywalizacji zgłosiło się 43 wykonawców. Część konkursowa trwała prawie trzy godziny. Dzieci i młodzież chętnie biorą w niej udział, gdyż daje możliwość uczestnikom zaprezentowania swych umiejętności aktorskich.

Ten cykliczny konkurs na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez, jest organizowany z myślą o dzieciach i młodzieży uzdolnionej recytatorsko. - Do udziału w tegorocznej edycji zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie i poddać się jednocześnie ocenie komisji konkursowej - młodzież z mieleckich, powiatowych szkół podstawowych, gimnazjów i placówek kulturalnych.

W tym roku konkurs odbędzie się w środę 26 kwietnia o godzinie 11:00  w SDK przy ul. Kusocińskiego 13A. - Na zgłoszenia wykonawców czekamy do piątku 21 kwietnia do godziny 14:00. Serdecznie zapraszamy. Na  najlepszych czekają dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora – przekazuje Ewelina Sieroń.

k

 

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!