REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2017-06-01

Uroczyste wręczenie nagród konkursu plastycznego „Sławni mielczanie - oczami dziecka”

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:uroczystość
Wstęp:-- Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dziewiątej  edycji konkursu plastycznego „… - oczami dziecka” - przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

Konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów, do małych plastyków zrzeszonych w domach  kultury, świetlicach z terenu naszego miasta i całego powiatu od samego początku swoją tematyką nawiązuje do Mielca.

„Sławni mielczanie  - oczami dziecka” - oto tegoroczne motto konkursu.

- Czekamy na prace plastyczne przedstawiające najbardziej popularne i rozpoznawalne osobistości, które w historii Mielca, ale również w czasach współczesnych najbardziej przyczyniły się do jego rozwoju. Do jego rozkwitu. Mogą to być sportowcy, politycy, naukowcy, konstruktorzy jednym słowem wszyscy, którzy zdaniem małych plastyków są lub powinni być dla miasta ważni, a ich wkład jest znaczący dla historii i rozwoju miasta – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie (temat pracy, imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy) organizatorzy czekają do 24 maja.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą  przedstawiciele organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 7 wyróżnień w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4-6, oraz uczniowie gimnazjów. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 1 czerwca o godzinie 11:00 w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A.

Wszyscy  laureaci konkursu do dnia 29 maja zostaną powiadomieni telefonicznie. Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka.

- Jak co roku tak i teraz wspiera nas we współorganizacji Urząd Miasta i MOSiR za co serdecznie dziękujemy – podkreśla Ewelina Sieroń.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 - 18:00.

Patronat nad konkursem objął Prezydent miasta Mielca - Daniel Kozdęba.

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA  |  REGULAMIN KONKURSU

k

 

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!