REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2017-06-01

Uroczyste wręczenie nagród konkursu plastycznego „Sławni mielczanie - oczami dziecka”

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:uroczystość
Wstęp:-- Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dziewiątej  edycji konkursu plastycznego „… - oczami dziecka” - przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

Konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów, do małych plastyków zrzeszonych w domach  kultury, świetlicach z terenu naszego miasta i całego powiatu od samego początku swoją tematyką nawiązuje do Mielca.

„Sławni mielczanie  - oczami dziecka” - oto tegoroczne motto konkursu.

- Czekamy na prace plastyczne przedstawiające najbardziej popularne i rozpoznawalne osobistości, które w historii Mielca, ale również w czasach współczesnych najbardziej przyczyniły się do jego rozwoju. Do jego rozkwitu. Mogą to być sportowcy, politycy, naukowcy, konstruktorzy jednym słowem wszyscy, którzy zdaniem małych plastyków są lub powinni być dla miasta ważni, a ich wkład jest znaczący dla historii i rozwoju miasta – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie (temat pracy, imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy) organizatorzy czekają do 24 maja.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą  przedstawiciele organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 7 wyróżnień w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4-6, oraz uczniowie gimnazjów. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 1 czerwca o godzinie 11:00 w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A.

Wszyscy  laureaci konkursu do dnia 29 maja zostaną powiadomieni telefonicznie. Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka.

- Jak co roku tak i teraz wspiera nas we współorganizacji Urząd Miasta i MOSiR za co serdecznie dziękujemy – podkreśla Ewelina Sieroń.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 - 18:00.

Patronat nad konkursem objął Prezydent miasta Mielca - Daniel Kozdęba.

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA  |  REGULAMIN KONKURSU

k

 

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!