REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2017-05-19

PUCHAR PGNiG SUPERLIGI: SPR STAL MIELEC - KPR RC LEGIONOWO

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:mecz
Wstęp:-

 


Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w hali gimnazjum nr 2 czeka nas ostatni mecz sezonu. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja będzie KPR RC Legionowo.

Piłka ręczna, Puchar PGNiG Superligi
SPR Stal Mielec – KPR RC Legionowo 
piątek 19 maja, godz. 19:00
hala Gimnazjum nr 2, ul. Grunwaldzka 7, Mielec

W tym sezonie obie ekipy spotykały się już dwukrotnie i w obu przypadkach zwyciężała drużyna prowadzona obecnie przez Roberta Lisa, który zespół z Mazowsza objął w trakcie sezonu, podobnie jak Krzysztof Lipka mielecką Stal. To nie jedyne podobieństwo łączące piątkowych rywali, gdyż w Legionowie podobnie jak i w Mielcu kontuzje to temat numer jeden i niestety nie zmieni się to również w spotkaniu kończącym sezon, gdyż „Czeczeńcy” w dalszym ciągu będą musieli sobie radzić bez Grzegorza Barnasia, Michała Wypycha, Wiktora Kawki, Marcina Miedzińskiego i Oleksandra Kyrylenki.
 

Pomimo przeciwności losu „Biało-Niebiescy” w ubiegłą sobotę ponownie pokazali charakter i wolę walki triumfując na ciężkim terenie w Lubinie 31:29. Emocji nie brakowało również w pojedynku KPR-u z Piotrkowianinem, gdzie zwycięzcę meczu wyłoniły dopiero rzuty karne. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Tomka Mochockiego i spółki, a jak będzie teraz? Przekonamy się już w najbliższy piątek!

- Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, aby wspólnie zakończyć ten jakże trudny i pełen zwrotów akcji sezon, który miejmy nadzieję zwieńczony zostanie zwycięstwem naszej drużyny - przekazuje SPR Stal Mielec.
 

m
Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!