REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2017-08-24

XX Mielecki Festiwal Muzyczny: koncert SMETANA TRIO

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:koncert
Wstęp:-W czwartek 24 sierpnia w sali widowiskowej Domu Kultury SCK wystąpi czeski zespół kameralny Smetana Trio. Na to wydarzenie można odbierać bezpłatne wejściówki.

SMETANA TRIO (Czechy)

24 sierpnia 2017 (czwartek) 24 sierpnia 2017, godz. 20.00, sala widowiskowa Domu Kultury SCK
bezpłatne bilety wstępu do odebrania w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godz. 12.00, w soboty i niedziele - godzinę przed seansem kinowym, czwartki – kasa nieczynna).

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Smetana Trio to najstarszy czeski zespół kameralny, którego nazwa pochodzi od nazwiska słynnego czeskiego kompozytora Bedřicha Smetany. Zespół istnieje od 1934 roku. Przez wiele lat Smetana Trio działało pod kierownictwem artystycznym jego pianisty, Josefa Páleníčka. Od 2003 roku zespół  gra w obsadzie: Jitka Čechová – fortepian, Jiri Vodicka- skrzypce i Jan Páleníček (syn Josefa Páleníčka) - wiolonczela.

Smetana Trio współpracuje z wybitnymi dyrygentami i orkiestrami, takimi m.in. jak: Orkiestra Symfoniczna Bambergu, orkiestra della Svizzera italiana Lugano, Orchester National des Pays de la Loire, Orkiestra Symfoniczna w Pradze, Filharmonia Narodowa w Pradze, Orkiestra Filharmonii Morawskiej. Zespół koncertował w wielu miastach USA, Francji i Niemiec. W 2015 roku Smetana Trio koncertował w Ameryce Południowej, m.in. w Limie, Medellin, Rio de Janeiro. Smetana Trio wystąpiło także z Brazylijską Orkiestrą Symfoniczną.

Zespół ma pokaźną dyskografię, m.in. nagrania muzyki Szostakowicza, Ravela, Smetany, Czajkowskiego, Mendelssohna i Schuberta.

m


 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!