REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Kalendarz

2010-06-03

Boże Ciało – parafia Ducha Świętego. Mielec – Osiedle Lotników

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:uroczystość
Wstęp:-

Boże Ciało – parafia Ducha Świętego. Mielec – Osiedle LotnikówUroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze św. rano o godz. 6:00 i 7:30.O godz. 9:00 uroczysta Suma z procesją do czterech ołtarzy. Bezpośrednio po procesji w kościele będzie odprawiona Msza Święta w kościele. Po południu Msze św. tak jak w niedzielę.Nabożeństwo czerwcowe z procesją będzie po Mszy św. o godzinie 17:00. Z Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie wierni pójdą w uroczystej procesji eucharystycznej ulicami Pisarka, Ducha Świętego i Kocjana. Będą dziękować Jezusowi za dar Eucharystii i prosić Go o błogosławieństwo dla wszystkich mieszkających i pracujących na terenie naszej parafii. - Włączmy się chętnie w przygotowanie ołtarzy. Udekorujmy nasze domy, mieszkania, a przede wszystkim otwórzmy Jezusowi nasze serca, aby mogło opromienić je Jego Błogosławieństwo.  Wszystkich parafia zapraszamy do udziału w procesji. Rodziców prosimy, aby przyprowadzili dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne w strojach. Prosimy rodziców, panów porządkowych, siostry zakonne, katechetki o pomoc w przeprowadzeniu procesji – apeluje parafia.O przygotowanie pierwszego ołtarza, przy końcu ul. Pisarka, proszeni są - jak co roku - wierni tej ulicy i  przyległych do niej bloków alei Ducha Świętego, a także wiernych ulic od Teligi do Kilińskiego oraz Złotnik, i Róże z tego rejonu. Opiekunem tego ołtarza będzie ks. Krzysztof Prokop. O przygotowanie drugiego ołtarza, w połowie alei Ducha Świętego - wierni z tej ulicy, oraz wierni z ul. Bajana, z Niskiego Borku, i Róże z tego rejonu. Opiekunem tego ołtarza będzie ks. Tadeusz Wojciechowski. O przygotowanie trzeciego ołtarza, przy ul. Kocjana- wierni  z tej ulicy, a także wierni z ul. Tańskiego i Dąbrowskiego, oraz Róże z tego rejonu. Opiekunem tego ołtarza będzie ks. Janusz Adamczyk. § O przygotowanie czwartego ołtarza, na schodach kościoła - wierni z ulic: Drzewieckiego, Sienkiewicza, Sękowskiego, Warszawskiej, 6 Sierpnia, Reja, Wybickiego, Wysockiego, oraz Róże z tego rejonu. Opiekunem tego ołtarza będzie ks. Piotr Mucha.-  Od piątku, przez całą oktawę Bożego Ciała po Mszy świętej wieczornej będzie procesja Eucharystyczna połączona z nabożeństwem czerwcowym. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe z procesją będzie po Mszy św. o godzinie 17:00.  Spowiedź będzie w środę od godz. 1700.Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!