REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Imprezy

W piątek BASS,BEATS&MELODY. Największe przeboje oraz muzyczne nowości ze światowych list przebojów. Każdy może liczyć na swoje ulubione utwory.

W każdą sobotę Papillon zaprasza na dyskotekę, gdzie szlagiery lat 80' 90' oraz najnowsze hity będą tworzyć niezapomniany klimat tej nocy.
Dancing w niedzielę. Początek imprezy o 22:00. Gości bawią zespoły FEVERS, FLESH, YOYO, BLACK&WHITE, STOPER.


Papillon Club to lokal położony w podpiwniczeniu budynku stojącego w samym sercu Mielca przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Mickiewicza. Wyposażony w profesjonalną aparaturę nagłośnieniową, oświetleniową i klimatyzację. W swych oryginalnie i ciekawie zaaranżowanych wnętrzach od 22 stycznia 2000 roku rozpoczął swoją szeroką działalność. Na otwarcie Clubu w dwudniowym koncercie wystąpił NORBI. Natomiast to, co działo się przez minione lata, oraz to, co dzieje się aktualnie w Clubie można zobaczyć przeglądając oficjalną stronę internetową.

 

 

Jaki wpływ na rozwój życia kulturalno - rozrywkowego mieszkańców naszego miasta oraz mieszkańców województwa Podkarpackiego ma Papillon Club wystarczy zapytać tych, którzy choć raz go odwiedzili, bez względu na to w jakim charakterze, czy jako artyści, sportowcy, gwiazdy, czy jako zwykli odbiorcy organizowanych tam imprez. W szerokiej gamie organizowanych imprez znajdują się nie tylko koncerty, lecz również piątkowe, sobotnie, niedzielne - dyskoteki z których korzystają klienci z takich miast jak Dębica, Tarnów, Tarnobrzeg, Sandomierz i inne okoliczne miejscowości. Zaleta tych form rozrywki to świetna atmosfera i oczywiście stała możliwość rezerwacji miejsc. Papillon Club to również świetne miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, które cieszą się dużym powodzeniem.

Tekst reklamowy
 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2009-07-02 15:09:34) edison

    drogie do bólu pozytywne hej.mielec

    Zanim puścicie taką reklamkę "dyskoteki" zdajcie sobie sprawę jak z tych weekendowych szaleństw cieszą się okoliczni mieszkańcy, którym do późnych godzin nocnych rozweselona młodzież w zasadnej kolejności chleje, wyje i szcza pod oknami. Proceder jest nie do opanowania a ta częśc miasta wygląda jakby była wyłączona z powszechnego poszanowania zasad ciszy nocnej a co gorsza niedowyegzekwowania przez służby opłacane z budżetu państwa czy miasta. Lepiej napiszcie pozytywnie i lokalnie jak to rozwydrzone towarzystwo zjeżdżające się z okolicznych wiosek ma się kulturalnie bawić w miejskiej rzeczywistości a nie reklamujecie nachalną wiejską potańcówkę w środku miasta.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!