REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Imprezy

W piątek BASS,BEATS&MELODY. Największe przeboje oraz muzyczne nowości ze światowych list przebojów. Każdy może liczyć na swoje ulubione utwory.

W każdą sobotę Papillon zaprasza na dyskotekę, gdzie szlagiery lat 80' 90' oraz najnowsze hity będą tworzyć niezapomniany klimat tej nocy.
Dancing w niedzielę. Początek imprezy o 22:00. Gości bawią zespoły FEVERS, FLESH, YOYO, BLACK&WHITE, STOPER.


Papillon Club to lokal położony w podpiwniczeniu budynku stojącego w samym sercu Mielca przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Mickiewicza. Wyposażony w profesjonalną aparaturę nagłośnieniową, oświetleniową i klimatyzację. W swych oryginalnie i ciekawie zaaranżowanych wnętrzach od 22 stycznia 2000 roku rozpoczął swoją szeroką działalność. Na otwarcie Clubu w dwudniowym koncercie wystąpił NORBI. Natomiast to, co działo się przez minione lata, oraz to, co dzieje się aktualnie w Clubie można zobaczyć przeglądając oficjalną stronę internetową.

 

 

Jaki wpływ na rozwój życia kulturalno - rozrywkowego mieszkańców naszego miasta oraz mieszkańców województwa Podkarpackiego ma Papillon Club wystarczy zapytać tych, którzy choć raz go odwiedzili, bez względu na to w jakim charakterze, czy jako artyści, sportowcy, gwiazdy, czy jako zwykli odbiorcy organizowanych tam imprez. W szerokiej gamie organizowanych imprez znajdują się nie tylko koncerty, lecz również piątkowe, sobotnie, niedzielne - dyskoteki z których korzystają klienci z takich miast jak Dębica, Tarnów, Tarnobrzeg, Sandomierz i inne okoliczne miejscowości. Zaleta tych form rozrywki to świetna atmosfera i oczywiście stała możliwość rezerwacji miejsc. Papillon Club to również świetne miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, które cieszą się dużym powodzeniem.

Tekst reklamowy
 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2009-07-02 15:09:34) edison

    drogie do bólu pozytywne hej.mielec

    Zanim puścicie taką reklamkę "dyskoteki" zdajcie sobie sprawę jak z tych weekendowych szaleństw cieszą się okoliczni mieszkańcy, którym do późnych godzin nocnych rozweselona młodzież w zasadnej kolejności chleje, wyje i szcza pod oknami. Proceder jest nie do opanowania a ta częśc miasta wygląda jakby była wyłączona z powszechnego poszanowania zasad ciszy nocnej a co gorsza niedowyegzekwowania przez służby opłacane z budżetu państwa czy miasta. Lepiej napiszcie pozytywnie i lokalnie jak to rozwydrzone towarzystwo zjeżdżające się z okolicznych wiosek ma się kulturalnie bawić w miejskiej rzeczywistości a nie reklamujecie nachalną wiejską potańcówkę w środku miasta.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!