REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

ImprezyWspółpraca dwóch największych w Mielcu szkół tańca wyszła wszystkim na dobre. Pod patronatem Prezydenta Mielca odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego.

Turnieje tańca towarzyskiego odbywają się w Mielcu od lat. W tym roku zamiast osobnych konkursów zorganizowanych przez dwie największe szkoły tańca: Gala i eLIDa odbył się wspólnie zorganizowany turniej obu szkół pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby.


TURNIEJ TAŃCA - CZĘŚĆ I  |  TURNIEJ TAŃCA - CZĘŚĆ II

Wydarzenie miało miejsce w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu. Już od rana na parkiecie swoje prezentacje rozpoczęli najmłodsi tancerze – do 9 lat. Następnie występowały kolejne roczniki, aż do popołudniowych występów dorosłych par tanecznych.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Szkoła Tańca „Gala” działa w Domu Kultury SCK, a eLIDa od lat związana jest ze Spółdzielczym Domem Kultury. Oprócz rywalizacji tancerzy z Mielca na parkiecie zobaczyć można było wiele par tańca towarzyskiego z całej Polski. W sumie w turnieju zaprezentowało się ok. 300 par!

Organizatorami Turnieju byli: Szkoła Tańca Elida Mielec, Szkoła Tańca Gala Mielec, Urząd Miejski w Mielcu, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „ODEK”.

Portal hej.mielec.pl był patronem medialnym Turnieju.

k

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!