Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 Ankieta

Imprezy

Po ubiegłorocznym widowisku, jakie odbyło się na odnowionym mieleckim Rynku, Rada Osiedla Kościuszki postanowiła zorganizować imprezę.

- Będzie to festyn na miarę możliwości, jakimi rada osiedla dysponuje – zaznacza przewodniczący rady osiedla, Czesław Czyrny.

Festyn Rodzinny ,,Na Starówce” odbędzie się 2 września (w niedzielę) i trwał będzie od godz. 15 do 19, oczywiście na Rynku. Jak informują organizatorzy, na scenie zaprezentują się: Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej, Quintet Akordeonowy, Chór Nauczycielski ,,Akord”, młodzieżowy zespół działający przy parafii św. Mateusza ,,Mega Pozytywni” oraz Mielecka Kapela Podwórkowa. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Dla nich i ich rodziców przeznaczony jest blok zabaw i konkursów z nagrodami.

- Niemałym trudem zorganizowaliśmy ten festyn, ale chcemy, aby nasz piękniejący z roku na rok rynek odwiedzało coraz więcej mielczan, aby w świąteczne dni pospacerowali po starym mieście i jego uliczkach. Mamy wyremontowaną ulicę Kościuszki, porządkuje się teren wokół bazyliki, przy ulicy Rzecznej. Dziękujemy za pomoc i współpracę wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego festynu – dziękuje i zaprasza mielczan Czesław Czyrny.

 

hej

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2012-09-02 21:48:16) kuba

    ...nasz piękniejący z roku na rok rynek odwiedzałoby coraz więcej mielczan gdyby w odpowiednim momencie znalazł się ktoś mądry i nie dopuścił do utrzymania tam ruchu pojazdów...wychodząc na spacer w pojedynkę z dwójką małych dzieci raczej omijam to miejsceZapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
  

 

Facebook

 

 

 

 

 

Kalendarium

Styczeń

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują


 PROMOWANE LINKI!   Chcesz zamieścić tutaj link do TWOJEJ STRONY? Napisz na !


Mielec Reklama  |   Mielec Ogłoszenia  |   Mielec Sport  |   Mielec Imprezy  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Apteki Mielec  |   Mielec Pizza   |   Mielec Praca 

 
 
 
 
 
 
 
 

  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!