REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Imprezy

Po ubiegłorocznym widowisku, jakie odbyło się na odnowionym mieleckim Rynku, Rada Osiedla Kościuszki postanowiła zorganizować imprezę.

- Będzie to festyn na miarę możliwości, jakimi rada osiedla dysponuje – zaznacza przewodniczący rady osiedla, Czesław Czyrny.

Festyn Rodzinny ,,Na Starówce” odbędzie się 2 września (w niedzielę) i trwał będzie od godz. 15 do 19, oczywiście na Rynku. Jak informują organizatorzy, na scenie zaprezentują się: Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej, Quintet Akordeonowy, Chór Nauczycielski ,,Akord”, młodzieżowy zespół działający przy parafii św. Mateusza ,,Mega Pozytywni” oraz Mielecka Kapela Podwórkowa. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Dla nich i ich rodziców przeznaczony jest blok zabaw i konkursów z nagrodami.

- Niemałym trudem zorganizowaliśmy ten festyn, ale chcemy, aby nasz piękniejący z roku na rok rynek odwiedzało coraz więcej mielczan, aby w świąteczne dni pospacerowali po starym mieście i jego uliczkach. Mamy wyremontowaną ulicę Kościuszki, porządkuje się teren wokół bazyliki, przy ulicy Rzecznej. Dziękujemy za pomoc i współpracę wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego festynu – dziękuje i zaprasza mielczan Czesław Czyrny.

 

hej

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2012-09-02 21:48:16) kuba

    ...nasz piękniejący z roku na rok rynek odwiedzałoby coraz więcej mielczan gdyby w odpowiednim momencie znalazł się ktoś mądry i nie dopuścił do utrzymania tam ruchu pojazdów...wychodząc na spacer w pojedynkę z dwójką małych dzieci raczej omijam to miejsce

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!