REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Koncerty
Atom String Quartet, Sinfonia Varsovia, Kasia Wilk i Adam Sztaba – to wykonawcy finałowego koncertu 20. Mieleckiego Festiwalu Muzycznego. Wydarzenie, które odbyło się na Placu Armii Krajowej, było też okazją do podziękowań, wszystkim tym, którzy wspierali festiwal przez dwadzieścia lat.

Koncertem plenerowym zakończyła się tegoroczna, jubileuszowa edycja Mieleckiego Festiwalu Muzycznego. Na scenie pojawili się wybitni muzycy – Sinfonia Varsovia, Atom String Quartet i Kasia Wilk. Całością dyrygował znany kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny Adam Sztaba.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Mielecka publiczność miała szansę wysłuchać dwuczęściowego koncertu. Muzycy w swoim programie połączyli muzykę klasyczną, jazz oraz pop. Pojawiły się też utwory inspirowane rodzimym folklorem.

Finał Mieleckiego Festiwalu Muzycznego to też okazja do podsumowania dwudziestu lat funkcjonowania tego wydarzenia. W przerwie ponad dwugodzinnego koncertu, publiczność zobaczyła film dotyczący Mieleckiego Festiwalu Muzycznego.

Ważniejsza uroczystość odbyła się jednak na wstępie koncertu – wręczono pamiątkowe statuetki oraz podziękowania osobom i instytucjom, które przez dwadzieścia lat wspierały festiwal.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-09-11 21:46:50) bawół

  Koncert

  Szkoda że nie było nowego proboszcza parafii MBNP.

 • (2017-09-11 19:52:12) texas35

  A to było coś poza teatrzykiem w Chorzelowie?

  Z chęcią bym poszedł - słabo nagłośnione. Warto było?

 • (2017-09-11 19:24:11) pogoda142

  Szanowny/a emipat

  W takim razie mam tylko jedno pytanie, kto to jest Icek Tejchszmidt, aczkolwiek mądrej odpowiedzi od ciebie trudno oczekiwać.

 • (2017-09-11 18:38:32) emipat

  Do pogoda142

  Szanowna/y Pani lub Panie. Muzycznie to raczej od tej Dody nie odstajesz. Nikomu nie chodziło o to że Orkiestra zagrała kiczowato. Bo nie! Zagrali super tylko po co te leninowskie odznaczenia przed koncertem? Właśnie na gali disco z pola byłyby na miejscu. Nie zaprasza sie ludzi niepoważnych na koncert muzyki poważnej. Mam na myśli tutaj jakiegoś biznesmena czy nawet jakiegoś posła czy posłankę. Podkreślam że koncert jak najbardziej na miejscu natomiast Ci wykolorowani działacze NIE !!!

 • (2017-09-11 18:06:32) ~

  porażka....

  ..porazka to mało powiedziane,.. ..autor pisze ważniejsza uroczystość odbyła się na początku,może zamiast koncertu mogli się dwie godziny odznaczac i po kolei śpiewać,byłoby więcej śmiechu i może więcej ludzi by przyszło...ale w Mielcu wszystko robi się na odwal-zaczynając od remontu placy na którym odbył się w/w koncert..i ten toy toy na środku 🤤szkoda że grilla nie rozpalili...druga część to już garstka widzów,pełno wolnych krzesełek,można było siadać gdzie kto chce,nawet roślin wysportowani młodzi ochroniarze nie zwracali już na to uwagi....tylko nasi wspaniali prominenci musieli wysiedziec do końca...Ale pewnie później był bankiet,można było odstresowac się i porobić fotki..ocena ogólna w skali do 10 nie więcej niż 2....za to że im się chciało przyjechać i coś tam zagrali

 • (2017-09-11 13:20:43) Znany Jasnowidz

  Dobrze że pan Siemek dopilnował na czas zakończenia remontu placu bo koncert musiałby się odbyć na budowie

 • (2017-09-11 13:04:47) pogoda142

  Szanowni komentujący.

  A czymże jest celowo zniekształcone nazwisko byłego Dyrektora czy komentarz na temat stroju tej czy innej pani , niczym innym tylko przejawem prostactwa i chamstwa.Jeżeli to są merytoryczne komentarze to brawo , brawo.

 • (2017-09-11 12:55:36) matp1

  Konkretne merytoryczne uwagi i obiektywne komentarze

  Poniższych wypowiedzi absolutnie nie można odczytywać w kategoriach nienawiści, jadu i głupoty, jak pisze użytkownik "pogoda142". Padło wiele konkretnych, merytorycznych i obiektywnych uwag od osób, które z pozycji niezależnych obserwatorów widzą niekiedy dużo więcej, niż osoby związane z organizacją danego przedsięwzięcia. Podsumowując zatem wcześniejsze wpisy użytkowników padły m.in. takie uwagi: - opóźniony start koncertu - odznaczanie statuetkami i solenne podziękowania wzięły górę nad właściwą częścią wydarzenia (niesmak u dużej części publiczności - krzyki, gwizdy) - słaba frekwencja (puste krzesła VIPów, które później łaskawie udostępniono publiczności - fatalna akustyka placu (dźwięk odbija się od bloków po bokach nic nie słychać) - niefortunne miejsce dla takiego rodzaju muzyki Niemniej jednak dobrze, że takie wydarzenia mają miejsce. Należy jednak wziąć pod uwagę powyższe aspekty.

 • (2017-09-11 12:36:18) pogoda142

  Szanowni komentujący.

  Ciekawe skąd w Was tyle jadu , nienawiści co głupoty.Chyba oczekiwaliście disco polo albo Dody , a to przecież nie ten gatunek.

 • (2017-09-11 11:36:39) emipat

  A no właśnie

  " A kultura tu podobno jest , świadczy o tym nasz wspaniały Dom Kultury. Nawet z jego okien płynie nieraz jazz , to dlaczego jest jak jest nie rozumiem....." Kiedyś Icek Tejchszmidt się wazelinował przed czerwonymi radnymi, a dzisiaj Joanna powtarza te błędy. Szkoda wydawała się inną osobą.

1 | 2  »  

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!