REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Koncerty
Pierwsza połowa marca to – jak się okazuje – nie tylko święto wszystkich kobiet. W tym czasie obchodzone są też inne, pozytywne okazje. Wykorzystać to postanowili pracownicy Samorządowego Centrum Kultury organizując 1 marca koncert „Gdzie ci mężczyźni” z udziałem Big Mielec Band, Senior Show oraz uczestników warsztatów wokalnych.

Samorządowe Centrum Kultury wykorzystując wyremontowaną pod koniec ubiegłego roku salę nr 1 w Domu Kultury postanowiło co jakiś czas organizować klimatyczne koncerty, w czasie których widzowie i słuchacze mogą wygodnie rozsiąść się przy stolikach z kawą i symbolicznym ciastkiem. Kawiarniany nastrój ma sprzyjać zupełnie innemu obcowaniu ze sztuką – w sposób lekki i swobodny.

- Dzisiejszy koncert powstał z myślą o uczczeniu marcowych świąt. Wszyscy wiedzą, że jest Dzień Kobiet, ale już znacznie mniej osób wie, że dzisiaj jest Dzień Mężczyzny – powiedział Bartosz Kramarz  z mieleckiego SCK otwierając sobotni koncert, który odbył się 10 marca. Już na początku widzów przywitały mieleckie artystki Jadwiga Klaus i Magdalena Kriger śpiewając tytułową piosenkę „Gdzie ci mężczyźni?”.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Bartosz Kramarz, który pełnił rolę gospodarza wieczoru, przypomniał też o jeszcze jednym marcowym święcie… Dniu Teściowej, który obchodzony był 5 marca. – Początek marca to po prostu mnóstwo świąt i okazji do zabawy. Dzisiaj również chcemy uczcić te dni koncertem naszych mieleckich artystów – dodał.

Podczas sobotniego wieczoru występowała zarówno młodzież śpiewająca na warsztatach wokalnych SCK, seniorzy z grupy Senior Show działającej przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz panowie z mieleckiej grupy Big Mielec Band – pod dyrekcją Waldemara Ozgi.

Koncert odbył się nie jak to zwykle bywa w dużej sali widowiskowej Domu Kultury, ale w nastrojowo przystrojonej i wyremontowanej kilka miesięcy temu sali nr 1 na parterze obiektu kultury. – Jest tu dość fajna atmosfera, dlatego pomyśleliśmy o organizowaniu tutaj co jakiś czas takich koncercików przy stolikach z kawą i ciastkiem – mówił Bartosz Kramarz.

Kolejny koncert w podobnym nastroju zaplanowano już 23 marca i będzie to recital mieleckiego barda, poety i śpiewaka Jerzego Mamcarza.

ks

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!