REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Literatura

W sali widowiskowej Domu Kultury w Grochowem, 14 marca, odbył  się Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze i wierszyki wybranych współczesnych poetów dla dzieci”.  W konkursie udział wzięło 85 dzieci przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Tuszów Narodowy.

Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentowanie dowolnego utworu wybranego przez siebie autora spośród zaproponowanych przez organizatora konkursu tj. Leszka Sulina Ciundziewickiego, Jacka Cudnego, Kazimierza Przylepy, Joanny Kulmowej, Doroty Gellner i Elizy Rozdeba.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 Komisja w składzie: Janina Bąk – emerytowany nauczyciel, Bożena Telaga - Kierownik Filii  SOKiS w Woli Mieleckiej oraz Patrycja Krempa - Dyrektor GBP w Tuszowie Narodowym oceniała występujących w trzech kategoriach wiekowych, biorąc pod uwagę: bezbłędne pamięciowe opanowanie tekstu, logiczne odtworzenie słów autora oparte na rozumieniu utworu, dobór tekstu i interpretację, umiejętne wydobycie myśli przewodniej, prostotę i naturalność wygłaszania, dykcję, umiarkowany gest i mimikę oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wyniki:

Przedszkole
NAGRODY:  Angelika Hyjek, Tomasz Kardyś i Julita Magda z Przedszkola w Jaślanach.

Klasy  0 – III
NAGRODY: Martyny Wąż, Weronika Stecyk, SP w Jaślanach, Malwina Klich z SP w Czajkowej, Wojciech Dydo,  Natalia Czachor, Nikola Drozd i Magdalena Lubacz z SP w Borkach Nizińskich, Aleksandra Kasprzak,  Sebastian Ochalik, Paweł Radek, Zuzanna Urbańczyk SP w Tuszowie Nar. z Filią w Grochowem, Mateusz Bąk SP w Maliniu.

Klasy  IV-VI
NAGRODY: Julia Leśniak, Patryk Kasprzak, Filip Łącz, Justyna Krupa, Anna Hyjek z SP w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem, Arleta Rokoszak, Radosław Pszeniczny z  SP w Borkach Nizińskich, Julia Łącz z SP w Czajkowej.

hm 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM


 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Pushup24.pl   |  Glutamina Odżywki  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!