REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Literatura

W sali widowiskowej Domu Kultury w Grochowem, 14 marca, odbył  się Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze i wierszyki wybranych współczesnych poetów dla dzieci”.  W konkursie udział wzięło 85 dzieci przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Tuszów Narodowy.

Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentowanie dowolnego utworu wybranego przez siebie autora spośród zaproponowanych przez organizatora konkursu tj. Leszka Sulina Ciundziewickiego, Jacka Cudnego, Kazimierza Przylepy, Joanny Kulmowej, Doroty Gellner i Elizy Rozdeba.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 Komisja w składzie: Janina Bąk – emerytowany nauczyciel, Bożena Telaga - Kierownik Filii  SOKiS w Woli Mieleckiej oraz Patrycja Krempa - Dyrektor GBP w Tuszowie Narodowym oceniała występujących w trzech kategoriach wiekowych, biorąc pod uwagę: bezbłędne pamięciowe opanowanie tekstu, logiczne odtworzenie słów autora oparte na rozumieniu utworu, dobór tekstu i interpretację, umiejętne wydobycie myśli przewodniej, prostotę i naturalność wygłaszania, dykcję, umiarkowany gest i mimikę oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wyniki:

Przedszkole
NAGRODY:  Angelika Hyjek, Tomasz Kardyś i Julita Magda z Przedszkola w Jaślanach.

Klasy  0 – III
NAGRODY: Martyny Wąż, Weronika Stecyk, SP w Jaślanach, Malwina Klich z SP w Czajkowej, Wojciech Dydo,  Natalia Czachor, Nikola Drozd i Magdalena Lubacz z SP w Borkach Nizińskich, Aleksandra Kasprzak,  Sebastian Ochalik, Paweł Radek, Zuzanna Urbańczyk SP w Tuszowie Nar. z Filią w Grochowem, Mateusz Bąk SP w Maliniu.

Klasy  IV-VI
NAGRODY: Julia Leśniak, Patryk Kasprzak, Filip Łącz, Justyna Krupa, Anna Hyjek z SP w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem, Arleta Rokoszak, Radosław Pszeniczny z  SP w Borkach Nizińskich, Julia Łącz z SP w Czajkowej.

hm 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!