REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Literatura

We wtorek 16 maja w Sali Widowiskowej Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego w Filii Bibliotecznej odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską, jedną z najpoczytniejszych autorek literatury dla dorosłych i młodzieży w Polsce. 

 
W spotkaniu uczestniczyła dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec Dorota Kieraś-Jędrychowska, kierownik Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej Bożena Telega, Dyskusyjny Klub Książki, bibliotekarze, nauczyciele i młodzież z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej i Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu oraz czytelnicy. Autorkę i licznie zgromadzoną publiczność przywitała Justyna Ryczek  bibliotekarz i moderator działającego klubu.
 
Agnieszka Lingas-Łoniewska  jest niezwykle popularną i lubianą przez czytelniczki w całej Polsce autorką. Jej utwory wzruszają, rozweselają i zachwycają  odbiorców niezależnie od wieku. Kolejne tytuły przechodzą z rąk do rąk nie zagrzewając bibliotecznych półek. W Woli Mieleckiej również! 
 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 

 
Pisarka mieszka we Wrocławiu, z wykształcenia jest polonistą. Kieruje portalem „Czytajmy polskich autorów” , na którym bardzo mocno promuje literaturę polską. Od kilku lat poświęciła się całkowicie pracy literackiej. W swym dorobku ma obecnie już kilkanaście powieści, w tym kilka bestsellerów. Zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2010 roku utworem „Bez przebaczenia”. Kolejne to: „Zakład o miłość”, „Szósty”, „W zapomnieniu”, „W szpilkach od Manolo”, „Brudny świat”, „Skazani na ból”, „Jesteś moja dzikusko”, „Piętno Midasa”, „Boys from Hell” oraz trylogie: „Zakręty losu”, „Łatwopalni” i „Szukaj mnie wśród lawendy”.  Już wkrótce ukaże się najnowszy utwór „Wszystko wina kota”.
 
W trakcie spotkania dostarczyła zebranym dawkę niezapomnianych wrażeń. Dała się poznać jako osoba niezwykle ciepła, otwarta i serdeczna.  Z humorem i dystansem opowiedziała o początkach swej pracy twórczej, którą traktowała hobbistycznie, zaś  wszystkie powstające teksty wrzucała do szuflady. Autorka w trakcie spotkania podzieliła się ze słuchaczami tym, w jaki sposób powstają jej książki, co stanowi inspiracje do ich pisania, skąd czerpie pomysły na postacie głównych bohaterów.
 
Opowiadała również o swoim życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Okazała się ogromną miłośniczką zwierząt, fanką powieści Stephana  Kinga. Zdradziła również literackie plany na przyszłość. Nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć i autografów, rozdawanych przez pisarkę.
 
m
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!