REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Literatura

Jeśli bardzo poważnie interesujesz się literaturą, piszesz ciekawe utwory, które twoim zdaniem, zasługują na stosowny rozgłos i uznanie przez czytelników, najwyższy czas wyjąć je z szuflady, zeszytu lub z komputera, aby ujrzały światło dzienne zarówno w Mielcu, a także daleko poza jego granicami. W oparciu o pracę Mieleckiego Towarzystwa Literackiego  masz możliwość debiutu w piśmie „Dygresje” – Mielecki Rocznik Literacko-Kulturalny Nr 1 (2017).

Przyłącz się do tworzenia pierwszego numeru czasopisma, który ukaże się w grudniu tego roku, będzie zawierał ambitną twórczość literacką i zostanie zaprezentowany w trakcie kolejnych imprez odbywających się począwszy od początku 2018 roku. Warunkiem uczestnictwa w tym wydaniu jest nadesłanie na adres zbmich@wp.pl 10 wierszy lub opowiadania,  względnie innej twórczości, w jednym pliku word wraz z biogramem i w oddzielnym pliku zdjęcia portretowego o pojemności powyżej 1MB.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Termin nadsyłania materiałów upływa z dniem  31 października 2016 r., lecz stanowczo prosimy, by nie odkładać tej ważnej sprawy na ostatnią chwilę.

- Zapraszamy do współpracy artystów malarzy i fotografików: bardzo poważnie potraktujemy Wasze prace w trakcie redakcji, aby znalazły swoje należne miejsce – przekazuje Mieleckie Towarzystwo Literackie. - Autorzy najlepszych propozycji zostaną zaproszeni do udziału w tym wydawnictwie poprzez pisemne powiadomienie drogą e-mailową.

Celem Towarzystwa jest prowadzenie szeroko pojętej działalności kulturalnej zwłaszcza w zakresie propagowania literatury i dobrej książki, upowszechnianie nowych zjawisk literackich, stwarzanie warunków dla twórczego rozwoju członków, wspieranie  amatorskiej twórczości, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży, rozwój jej wrażliwości literackiej i zamiłowania do literatury.

- Jesteśmy otwarci na wszystkich zainteresowanych współudziałem w tym numerze rocznika. Każda nadesłana do nas praca, która będzie prezentowała przemyślane treści oraz ujawni artystyczną duszę autorów, zostanie wnikliwie oceniona, a następnie opublikowana na prawach artystycznego debiutu. Serdecznie zapraszamy chętnych, do skorzystania z szansy takiego debiutu i promocji artystycznej dla swojej osoby – dodaje MTL.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!