REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Artyści, konkursy, projektyWładze Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (FIAP) poinformowały, iż z dniem 30.10.2017 pochodzącemu z Mielca fotografowi - Łukaszowi Gurdakowi został oficjalnie przyznany tytuł Excellence FIAP. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w światowej fotografii (od roku 2014 Łukasz Gurdak był posiadaczem niższego tytułu Artiste FIAP).

-To dla mnie wielki zaszczyt znaleźć się w zacnym gronie wybitnych artystów uhonorowanych przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej tytułem Excellence FIAP. Ten sukces jednak to nie tylko moja osobista zasługa, to także poniekąd sukces osób z którymi przy wykonywanych fotografiach miałem przyjemność pracować – przekazuje Łukasz Gurdak.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


- W fotografii aktu, w której staram się specjalizować dobre zdjęcie to praca zarówno fotografa jak i modelki.  Fotograf może się starać, może się dwoić, troić i wysilać do potęgi, ale jeżeli modelka nie wczuje się w rolę jaką ma do odegrania przed obiektywem, zdjęcie choć może i technicznie perfekcyjne  nie będzie miało swojej odpowiedniej wymowy czy klimatu, będzie tylko zwykłym zdjęciem nagiej kobiety, jednym z wielu jakich wszędzie pełno – podkreśla mielecki fotograf.

- Dlatego dziękuję wszystkim dzięki którym ten sukces był możliwy, za włożone we wspólną pracę serce. Wiem że nieraz było ciężko, zimno, niewygodnie, jednak chyba było warto? – dodaje.

- Podziękowania za ten sukces należą się także mojej rodzinie, która dzielnie, choć nieraz z „lekkim dąsem” znosi moje szalone pomysły i wyjazdy w plener, w porach w jakich często dla zwykłego człowieka jest to irracjonalne – przekazuje na koniec Łukasz Gurdak.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Listopad

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!