REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Artyści, konkursy, projektyJuż w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, odbędzie się Powiatowy Jarmark Świąteczny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Mielcu. - Uczestników tego wydarzenia zapraszamy do udziału w specjalnym, fotograficznym konkursie „Świąteczny błysk”. Czekają nagrody! – zachęcają organizatorzy.

- Zasady konkursu są proste: czekamy na fotografie, których hasłem przewodnim będzie „Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu”. Możecie uwieczniać na zdjęciach niedzielne krajobrazy z mieleckiego Rynku, fotografować Wasze ulubione stoiska oraz wyroby, które będzie można zakupić w czasie jarmarku. Czekamy również na Wasze selfie z jarmarcznymi ozdobami w tle – słowem, wszelkie chwyty dozwolone! – przekazuje Monika Piątek z Wydziału Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Zdjęcia należy przesyłać do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu na adres e-mailowy: promocja@powiat-mielecki.pl lub za pośrednictwem facebookowego profilu „Powiat Mielecki” do poniedziałku, 11 grudnia do godz. 20:00.

Spośród nadesłanych zdjęć wybranych zostanie pięć najciekawszych, najpiękniejszych, najbardziej pomysłowych. Zdjęcia opublikowane zostaną na stronie www.powiat-mielecki.pl oraz na profilu „Powiat Mielecki” na Facebooku a ich autorzy zostaną nagrodzeni kompletami gadżetów od Powiatu Mieleckiego. - O wygranej poinformujemy taką samą drogą, jaką napłynie do nas zdjęcie – e-mailowo lub za pośrednictwem Facebooka – przekazują organizatorzy.

Również pozostałe zdjęcia nadesłane w ramach konkursu opublikowane zostaną na stronie powiatu i profilu facebookowym. - Możliwe, że niektóre z nich wykorzystamy w przyszłości do promowania kolejnych edycji jarmarku! – dodają.

Pamiętajcie! Uczestnicy, przesyłając zdjęcie, godzą się na ich publikację na stronie www.powiat-mielecki.pkl oraz na profilu „Powiat Mielecki” na Facebooku. Inne istotne informacje dotyczące konkursu znajdziecie w REGULAMINIE.

- Zachęcamy do odwiedzania Powiatowego Jarmarku Świątecznego i udziału w naszej zabawie! – zachęcają organizatorzy.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!