REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

OśrodkiW Wiejskim Domu Kultury i Rekreacji w Grochowem dnia 17 marca odbyło się spotkanie i warsztaty plastyczne z Surenem Vardanianem ilustratorem książek.

Na spotkanie Dom Kultury zaprosił uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Ilustrator opowiedział o swoich pasjach, rysowaniu i czytaniu książek, które spowodowały jego zaangażowanie w twórczość ilustracyjną. Mówił o emocjach i przeżywaniu przygód razem z bohaterami książek, zachęcał do wnikliwszego kontaktu z książką. Następnie rysował tłumacząc jak kreska po kresce rysować np. biegnącego Pinokia, galopującego konia lub w jaki sposób przedstawiać emocje na twarzy bohaterów książek. Uczniowie byli  ciekawi tajników pracy rysownika i ilustratora, zadawali pytania na temat tworzenia ilustracji i sposobu ich wykonywania, a także słuchając podpowiedzi artysty tworzyli własne rysunki.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Suren Vardaniam urodził się w Kirowakanie w Armenii. Od 1992 roku mieszka i pracuje w  Polsce przez kilkanaście lat w Bielsko Biała a obecnie w podrzeszowskim Lutoryżu. Wielką pasją a jednocześnie zajęciem zawodowym pana Surena jest rysunek i ilustracja książkowa. Artysta współpracuje z wieloma wydawnictwami literackimi w Polsce i za granicą m.in. z wydawnictwem „Aksjomat”, „Wilga”,  „Skrzat”,  Dla wydawnictwa „Skrzat” zilustrował serie: „Pan Kleks”, „Przygody Ciumków” oraz książki: „Pinokio”, „Przygody Tomka Sawyera”, „Baśnie Braci Grimm”, „Podróże Guliwera”. Jest także ilustratorem książek Agnieszki Chylińskiej: „Zezia, Giler i Oczak”, „Zezia i wszystkie problemy świata”, „Labirynt Lukrecji”.

m


 

 


Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 
Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Grudzień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!