REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Wystawy

Małgorzata Drozd -...

Natalia Talarek prezentuje malarstwo, Małgorzata Drozd – Witek malarstwo i grafikę. Obie wystawy znalazły się w Galerii I Domu Kultury SCK.

Wystawy, a faktycznie jedna wspólna wystawa, została otwarta w piątek. Na wernisaż przyszło kilkadziesiąt osób. Galeria I Domu Kultury SCK została podzielona na dwie części. W pierwszej można znaleźć prace Małgorzaty Drozd – Witek.

To łańcucianka. W 2002 roku ukończyła studia na Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego w Pracowni Malarstwa profesor Ireny Popiołek – Rodzińskiej oraz w Pracowni Grafiki profesora Andrzeja Pietscha, uzyskują dyplom z wyróżnieniem. – Od lutego 2003 pracuje w Zakładzie Malarstwa obecnego Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego na stanowisku asystenta – dodawał Marek Skalski, dyrektor Domu Kultury SCK, który tradycyjnie prowadził wernisaż. Przekazywał także, że prace Małgorzaty Drozd – Witek już były w Mielcu pokazywane, na wystawach rzeszowskiego środowiska akademickiego.

Natalia Talarek jest mielczanką. Studiuje na V roku na wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. – Zajmuje się malarstwem, litografią, grafiką edytorską i ilustracją, także dziecięcą, której poświęciła nawet swoją pracę magisterską – przedstawiał artystkę Skalski.

- Malując nie myślę. Maluję zapachem, dotykiem i dźwiękiem. Przekładam je na kolory, tony, temperatury i rytmy. Malowanie to dla mnie taniec, kiedy gubię rytm nie mogę zrobić nic dobrego. Żałuję, że malarstwo może jedynie ewokować dźwięki, a nie jest samą muzyka, wybuchającą kolorowym konfetti, rozpylając w aerozolu pyłowe gamy barwne. Dobrze, że chociaż w sferze werbalnej malarstwo i muzyka się dotykają – opisuje swoją twórczość Natalia Talarek.

Wystawa czynna będzie do końca lipca.

hej
 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!