REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

WystawyW Galerii Jarte zaprezentowano najnowszą wystawę mieleckiego fotografa Kacpra Saramy – „Mielczanie”. To zbiór 25 portretów i historii związanych z ich bohaterami.

- Kacper przez ostatni rok pracował nad tym bardzo intymnym dla siebie projektem. To opowieść o osobach, które spotykał w ciągu ostatniego roku –dokładnie 25 osób i 25 historii, które znajdują się obok zdjęć – powiedział Szymon Burek, animator kultury, dziennikarz, a przy okazji również jeden z bohaterów portretów Kacpra Saramy.

- Ta wystawa jest dla mnie takim brakującym albumem, który każdy z nas ma w swoim domu. Dla przykładu, przychodząc na dzisiejszy wernisaż wziąłem ze sobą dwa albumy mojego taty, który kiedyś był fotografem. Albumów jest wiele, ale nie ma albumu, który oddaje to, jacy są mielczanie – ludzi, którzy tworzą to miasto. Ta wystawa jest takim albumem właśnie dla nich, bo to oni tworzą taki brakujący album, który powinien mieć każdy z nas – powiedział Kacper Sarama.

- Ta wystawa jest fajnym przykładem tego, że w Mielcu są fajni ludzie, którzy myślą o innych i chcą coś dla nich robić – dodał.Bohaterowie wystawy mieszkają i pracują w Mielcu. Każdy z nich znany jest w mieście z tego, co robi na co dzień. Wszystkie portrety powstawały w studiu fotograficznym. Zdjęciom towarzyszą teksty, w których autor wystawy dzieli się przemyśleniami na temat danych bohaterów.

Kacper Sarama jest członkiem Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE od 2016 roku. Na co dzień zajmuje się tworzeniem fotografii i grafiki na potrzeby marketingu internetowego.

Wystawę zobaczyć można w czwartki w godzinach 17-19 do 10 kwietnia 2017 w Galerii Jarte – ul. Chałubińskiego 6 w Mielcu. Mo

ks

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Październik

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!