REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

WystawyW Galerii Jarte zaprezentowano najnowszą wystawę mieleckiego fotografa Kacpra Saramy – „Mielczanie”. To zbiór 25 portretów i historii związanych z ich bohaterami.

- Kacper przez ostatni rok pracował nad tym bardzo intymnym dla siebie projektem. To opowieść o osobach, które spotykał w ciągu ostatniego roku –dokładnie 25 osób i 25 historii, które znajdują się obok zdjęć – powiedział Szymon Burek, animator kultury, dziennikarz, a przy okazji również jeden z bohaterów portretów Kacpra Saramy.

- Ta wystawa jest dla mnie takim brakującym albumem, który każdy z nas ma w swoim domu. Dla przykładu, przychodząc na dzisiejszy wernisaż wziąłem ze sobą dwa albumy mojego taty, który kiedyś był fotografem. Albumów jest wiele, ale nie ma albumu, który oddaje to, jacy są mielczanie – ludzi, którzy tworzą to miasto. Ta wystawa jest takim albumem właśnie dla nich, bo to oni tworzą taki brakujący album, który powinien mieć każdy z nas – powiedział Kacper Sarama.

- Ta wystawa jest fajnym przykładem tego, że w Mielcu są fajni ludzie, którzy myślą o innych i chcą coś dla nich robić – dodał.Bohaterowie wystawy mieszkają i pracują w Mielcu. Każdy z nich znany jest w mieście z tego, co robi na co dzień. Wszystkie portrety powstawały w studiu fotograficznym. Zdjęciom towarzyszą teksty, w których autor wystawy dzieli się przemyśleniami na temat danych bohaterów.

Kacper Sarama jest członkiem Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE od 2016 roku. Na co dzień zajmuje się tworzeniem fotografii i grafiki na potrzeby marketingu internetowego.

Wystawę zobaczyć można w czwartki w godzinach 17-19 do 10 kwietnia 2017 w Galerii Jarte – ul. Chałubińskiego 6 w Mielcu. Mo

ks

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!