REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

Wypadek w Toporowie....
Kolizja w Woli...

Trzy groźne zdarzenia na drogach w regionie mieleckim.

- Sześć godzin pracowali kolbuszowscy policjanci na miejscu wypadku, do którego doszło w Toporowie, gdzie zderzyły się dwa volkswageny. Kierowca passata doznał obrażeń ciała. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, kierujący passatem 27-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mieszkańcowi Nowej Dęby jadącemu vw caddy. W wyniku zdarzenia kierowca Passata doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.  Obaj uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej. Toporów leży na granicy powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego, na trasie Mielec – Szydłowiec – Ostrowy Tuszowskie, która wykorzystywana jest często jako droga alternatywna dla remontowanej wojewódzkiej drogi Mielec – Kolbuszowa – Leżajsk.

Na remontowanej trasie doszło natomiast w Przyłęku. - Na drodze wojewódzkiej 875, kierujący fordem fiestą potrącił przechodzącego przez skrzyżowanie pieszego. Mężczyzna ciągnął wózek ze złomem. Zarówno kierowca jak i pieszy byli pod wpływem alkoholu. Kierujący fordem fiestą 57-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego w miejscu, w który obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h potrącił przechodzącego przez środek skrzyżowania 58-letniego mężczyznę, który ciągnął za sobą wózek ze złomem. Ranny pieszy trafił do szpitala. Badanie trzeźwości wykazało u kierującego 0,20 promila alkoholu, a u pieszego 0,48 promila  - czytamy w komunikacie KPP Kolbuszowa.

- Policjanci ukarali mandatem 61-letniego sprawcę kolizji drogowej. Uderzony przez jego samochód opel drugiego z uczestników zdarzenia, dachował. Nikomu nic się nie stało. Policjanci skierowani zostali na miejsce zdarzenia drogowego w Woli Ocieckiej. Stróże prawa ustalili przyczyny dachowania samochodu. Okazało się, że 61-letni kierowca poloneza nie upewnił się czy może bezpiecznie skręcić w lewo i doprowadził do zderzenia z oplem insygnią. Siłą uderzenia opel wypadł z drogi i dachował. Na szczęście nikomu nic się nie stało.  Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców. Mieszkaniec Tarnowa kierujący polonezem oraz 32-letnia kierująca oplem byli trzeźwi. Sprawca tej kolizji został przez ukarany mandatem karnym – przekazuje natomiast KPP Ropczyce.

hej
 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2010-11-29 16:36:50) bmwz3

    błędy....

    ja wiem że natłok informacji powalił portal, ale żeby tyle błędów robić? moglibyście się trochę postarać.....

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!