Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

Wydarzenia

Wypadek w Toporowie....
Kolizja w Woli...

Trzy groźne zdarzenia na drogach w regionie mieleckim.

- Sześć godzin pracowali kolbuszowscy policjanci na miejscu wypadku, do którego doszło w Toporowie, gdzie zderzyły się dwa volkswageny. Kierowca passata doznał obrażeń ciała. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, kierujący passatem 27-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mieszkańcowi Nowej Dęby jadącemu vw caddy. W wyniku zdarzenia kierowca Passata doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.  Obaj uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej. Toporów leży na granicy powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego, na trasie Mielec – Szydłowiec – Ostrowy Tuszowskie, która wykorzystywana jest często jako droga alternatywna dla remontowanej wojewódzkiej drogi Mielec – Kolbuszowa – Leżajsk.

Na remontowanej trasie doszło natomiast w Przyłęku. - Na drodze wojewódzkiej 875, kierujący fordem fiestą potrącił przechodzącego przez skrzyżowanie pieszego. Mężczyzna ciągnął wózek ze złomem. Zarówno kierowca jak i pieszy byli pod wpływem alkoholu. Kierujący fordem fiestą 57-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego w miejscu, w który obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h potrącił przechodzącego przez środek skrzyżowania 58-letniego mężczyznę, który ciągnął za sobą wózek ze złomem. Ranny pieszy trafił do szpitala. Badanie trzeźwości wykazało u kierującego 0,20 promila alkoholu, a u pieszego 0,48 promila  - czytamy w komunikacie KPP Kolbuszowa.

- Policjanci ukarali mandatem 61-letniego sprawcę kolizji drogowej. Uderzony przez jego samochód opel drugiego z uczestników zdarzenia, dachował. Nikomu nic się nie stało. Policjanci skierowani zostali na miejsce zdarzenia drogowego w Woli Ocieckiej. Stróże prawa ustalili przyczyny dachowania samochodu. Okazało się, że 61-letni kierowca poloneza nie upewnił się czy może bezpiecznie skręcić w lewo i doprowadził do zderzenia z oplem insygnią. Siłą uderzenia opel wypadł z drogi i dachował. Na szczęście nikomu nic się nie stało.  Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców. Mieszkaniec Tarnowa kierujący polonezem oraz 32-letnia kierująca oplem byli trzeźwi. Sprawca tej kolizji został przez ukarany mandatem karnym – przekazuje natomiast KPP Ropczyce.

hej
 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2010-11-29 16:36:50) bmwz3

    błędy....

    ja wiem że natłok informacji powalił portal, ale żeby tyle błędów robić? moglibyście się trochę postarać.....

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

Facebook

 

 

 

 

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!