Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

Wydarzenia

Ślady po żerowaniu...
Ślady po żerowaniu...

Dzikie zwierzęta chętnie zapuszczają się w gęsto zaludnione części Mielca.

W portalu hej.mielec.pl informowaliśmy już o dzikach spacerujących po Osiedlu Wojsław czy bobrach, które zamieszkały w Osiedlu Rzochów. Często można też spotkać lisy i sarny na Osiedlach Smoczka i Dziubków.

W ostatnich tygodniach jednak pojawiły się informacje o dzikich zwierzętach, które bytują  w dosyć zaskakujących miejscach. Bobry żerują w potoku, który przepływa przez Osiedle Dziubków i płynie w kierunku Strefy Ekonomicznej. Przedostały się w okolice skrzyżowania ulic Szafera i Długiej, powaliły drzewa rosnące przy korycie potoku, zatrzymały się dopiero przy ogrodzeniach posesji przy ulicy Długiej. Wzorem Rzochowa mogą też spróbować żerować także na posesjach i podcinać nan przykład drzewa rosnące przy domach.
 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 Od dłuższego czasu w centrum Mielca, w okolicach skrzyżowania ulic Skargi i Grunwaldzkiej, ale też przy Kusocińskiego, widywana jest natomiast kuna. W nocy swobodnie biega po osiedlowych podwórkach, kryje się pod samochodami. Mieszkańcy mówią, że kuna widywana była w tej części miasta już kilka lat temu. Dziennikarz portalu hej.mielec.pl też spotkał kunę na ulicy Skargi, zwierze jednak było zbyt szybkie by je sfotografować w nocy.

hm
 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2013-04-21 23:12:38) Logan

  Osiedle Dziubków, łąki i nie użytki rolne, od kilku lat coś się buduje i karczują teren. Dzika zwierzyna łazi i wielki problem... Mielec i jego śmieszne problemy, jak zwykle.

 • (2013-04-19 22:53:30) witek79

  kuny

  kuna to skandal ? zapraszam na ul nowa tu jest plaga nie wiem czy ktoś o tym wie ? juz dwa lata wlczymy i nic , zapraszam też hej mielec to mozna sobie foty czasnąć pozdrawiam

 • (2013-04-19 14:40:11) anty-vat

  chcesz ściąć drzewo na posesji bez pozwoleń i papierków?

  wynajmij pana Bobra :D

 • (2013-04-19 13:55:27) franek kimono

  re: troglodyta

  Chyba miałeś na myśli zasrańca. Też ich się panoszy bez liku.

 • (2013-04-19 13:04:07) GooZ

  W zeszłym roku kunę widywałem niejednokrotnie na parkingu przyblokowym między ulicami Sękowskiego i Sienkiewicza. Tak jak wspomniano w artykule kryła się pod samochodami, zaskoczona potrafiła wbiec po pionowej otynkowanej ścianie na dach pobliskiego sklepu.

 • (2013-04-19 04:43:18) troglodyta

  Węża też spodkać idzie ,zaskrońca

  Ale kuna to już skandal.a co z bażantani beszczelnie spacerującymi po SSE i okolicach. Szczura mało coś ostatnio-no tak,konkurencja homo smietnikus zlikwidowała tą plage. no a te bobry bez pozwolenia zwalający drzewa ....brak słów

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

Facebook

 

 

 

 

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!