REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

Ślady po żerowaniu...
Ślady po żerowaniu...

Dzikie zwierzęta chętnie zapuszczają się w gęsto zaludnione części Mielca.

W portalu hej.mielec.pl informowaliśmy już o dzikach spacerujących po Osiedlu Wojsław czy bobrach, które zamieszkały w Osiedlu Rzochów. Często można też spotkać lisy i sarny na Osiedlach Smoczka i Dziubków.

W ostatnich tygodniach jednak pojawiły się informacje o dzikich zwierzętach, które bytują  w dosyć zaskakujących miejscach. Bobry żerują w potoku, który przepływa przez Osiedle Dziubków i płynie w kierunku Strefy Ekonomicznej. Przedostały się w okolice skrzyżowania ulic Szafera i Długiej, powaliły drzewa rosnące przy korycie potoku, zatrzymały się dopiero przy ogrodzeniach posesji przy ulicy Długiej. Wzorem Rzochowa mogą też spróbować żerować także na posesjach i podcinać nan przykład drzewa rosnące przy domach.
 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 



Od dłuższego czasu w centrum Mielca, w okolicach skrzyżowania ulic Skargi i Grunwaldzkiej, ale też przy Kusocińskiego, widywana jest natomiast kuna. W nocy swobodnie biega po osiedlowych podwórkach, kryje się pod samochodami. Mieszkańcy mówią, że kuna widywana była w tej części miasta już kilka lat temu. Dziennikarz portalu hej.mielec.pl też spotkał kunę na ulicy Skargi, zwierze jednak było zbyt szybkie by je sfotografować w nocy.

hm
 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2013-04-21 23:12:38) Logan

  Osiedle Dziubków, łąki i nie użytki rolne, od kilku lat coś się buduje i karczują teren. Dzika zwierzyna łazi i wielki problem... Mielec i jego śmieszne problemy, jak zwykle.

 • (2013-04-19 22:53:30) witek79

  kuny

  kuna to skandal ? zapraszam na ul nowa tu jest plaga nie wiem czy ktoś o tym wie ? juz dwa lata wlczymy i nic , zapraszam też hej mielec to mozna sobie foty czasnąć pozdrawiam

 • (2013-04-19 14:40:11) anty-vat

  chcesz ściąć drzewo na posesji bez pozwoleń i papierków?

  wynajmij pana Bobra :D

 • (2013-04-19 13:55:27) franek kimono

  re: troglodyta

  Chyba miałeś na myśli zasrańca. Też ich się panoszy bez liku.

 • (2013-04-19 13:04:07) GooZ

  W zeszłym roku kunę widywałem niejednokrotnie na parkingu przyblokowym między ulicami Sękowskiego i Sienkiewicza. Tak jak wspomniano w artykule kryła się pod samochodami, zaskoczona potrafiła wbiec po pionowej otynkowanej ścianie na dach pobliskiego sklepu.

 • (2013-04-19 04:43:18) troglodyta

  Węża też spodkać idzie ,zaskrońca

  Ale kuna to już skandal.a co z bażantani beszczelnie spacerującymi po SSE i okolicach. Szczura mało coś ostatnio-no tak,konkurencja homo smietnikus zlikwidowała tą plage. no a te bobry bez pozwolenia zwalający drzewa ....brak słów

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!