REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia 19-letniego mieszkańca powiatu dębickiego, który stracił panowanie nad motocyklem w Padwi Narodowej.

Około godziny 20:45 na drodze 985 w miejscowości Padew Narodowa 19-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem, wypadł z drogi i doznał bardzo poważnych, jak się okazało chwilę później, śmiertelnych obrażeń. Jak udało nam się ustalić, w tragicznym zdarzeniu nie brały udziału inne pojazdy.

Na miejscu, z udziałem prokuratora, trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyn wypadku. Droga jest przejezdna, jednak ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnień można się spodziewać się do późnych godzin nocnych.dw

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2013-04-21 23:24:23) grubson870

  ...

  Palciaaa wy*eb sie o sosne z twoimi teoriami, co ci daje szkoła jazdy i co ci dadzą twoje "odpowiednie uprawnienia" na motocykl? Trzeba mieć mózg i wyobraźnie tobie tego sporo brakuje i ciesz sie że masz wogóle "uprawnienia" że możesz sie tu wypowiadać. Wypadki będą na motocyklach tak samo jak i są w samochodach, tylko motocyklista ma małe szanse przeżycia, ale ty i tak jesteś chyba zbyt mało inteligętną osobą by ogarnąć ten temat. "Każdy popełnia błędy i ma lepsze momenty Każdy ma sentymenty, bo każdy jest pier**lnięty"

 • (2013-04-21 15:15:00) Palciaaa

  ...

  do paula1002. tak mlody czlowiek stracił zycie przez swoją i rodzicow zapewne głupote. piszesz ze "tu chodzi o LUDZKIE ŻYCIE" i żeby go idiotą nie nazywać . to kim? biednym człowiekiem? a teraz wyobraź sobie on jedzie stoi sobie powiedzmy na przystanku twoja rodzina wpiepsza sie w nich i wszyscy gina razem z kierowcą. i co mówisz? aa ludzie stracili życie.. ? aa nie chodzi o brawurę zgineli bo tak miało być? nie! mowisz jakis bezmózg i idiota zabił mi rodzine! pomysl ku*wa 100 razy zanim napiszesz cos. Broncie dalej bezmózgich ludzi ! nie pomyślał nikt że ktoś przez takiego imbecyla życie stracić . tak szkoda każdego człowieka ale ludzie troche wyobraźni !

 • (2013-04-21 15:04:32) Palciaaa

  ...

  bezmózgowie rodziców największe! jak można kupic takiemu szczyllowi taką maszyne? teraz sobie wyrywają włosy z glowy co narobili... do takiego pojazdu trzeba mieć wyobraźnię ! całe szczęście że nie spowodował wypadku z innym pojazdem albo czlowiekiem.. powinni zrobić tak że aby kupic taka maszyne trzeba by mieć na nią odpowiednie uprawnienia i tyle. bezmózgi ...

 • (2013-04-21 15:02:44) Palciaaa

  ...

  bezmózgowie rodziców największe! jak można kupic takiemu szczyllowi taką maszyne? teraz sobie wyrywają włosy z glowy co narobili... do takiego pojazdu trzeba mieć wyobraźnię ! całe szczęście że nie spowodował wypadku z innym pojazdem albo czlowiekiem.. powinni zrobić tak że aby kupic taka maszyne trzeba by mieć na nią odpowiednie uprawnienia i tyle. bezmózgi ...

 • (2013-04-20 14:56:12) cham.i.prostak

  Nowe fakty.

  "19-letni mężczyzna mieszkał w powiecie dębickim. Kierował motocyklem marki yamaha. Nie miał prawa jazdy kategorii A uprawniającego do jazdy takim motocyklem." O IRONIO @djzeus I swoją ostatnią wypowiedzią potwierdziłeś moje przypuszczenia. To jakiego języka używasz i że obrażasz moich rodziców świadczy o tym że jesteś naprawdę ignorantem i gamoniem. Pracujesz na rusztowaniu że używasz takiego słownictwa? Nie zmieniaj tematu.

 • (2013-04-20 14:50:05) cham.i.prostak

  "Sport ekstremalny"

  @djzeus Przecież sam nazwałeś jazdę na motocyklu sportem dającym wrażenia i adrenalinę, więc śmiało można stwierdzić że popierasz jazdę w taki sposób. Ja na przykład podczas jazdy skoków adrenaliny nie czuję (może dlatego że jeżdżę rozsądnie), więc nie wiem dlaczego w przypadku jazdy po drodze publicznej, nadal nazywasz to sportem. Konno też jeżdżę dla Twojej wiadomości. Jest jeszcze zabawna kwestia tego że czepiasz się szczegółów, np. mojej wypowiedzi o lotnisku czy tym czym jeżdżę, z jednoczesnym brakiem morału czy nawiązania do czego się to odnosi, poza tym że pokazuje to pewną niestabilność Twojej osobowości. Jedź już do tej Częstochowy i pomódl się o rozsądek dla siebie i innych Tobie podobnych. Gamoniu. @paula1002 Bardzo sensownie powiedziane. @ocelot Niestety plagą jest w naszym kraju zachowanie młodych: kupowanie motocykla a później robienie na niego uprawnień.

 • (2013-04-20 14:36:50) ^

  Do djzeus

  Na te twoje wypociny, które tu gryzmolisz odpowiedź jest tylko jedna; jesteś głupi, bezmyślny jełop, którego ojciec zrobił na próbę i zapomniał udusić. Efekt - takie śmierdzące gó**wno zasmradza tą dyskusję swoimi głupimi i bezmyślnymi wpisami.

 • (2013-04-20 14:20:09) ocelot

  @paula1002 - święte słowa

 • (2013-04-20 14:16:22) paula1002

  *

  tapa:Domyślam się,co bym czuła gdyby np wjechał w przystanek ludzi..niestety kilka lat temu przeżyłam śmierć kuzyna,przez głupotę pijanego kierowcy...ale często bywa,że to właśnie osoba powodująca wypadek,nie ponosi żadnych obrażeń. Mimo wszystko każdy jest tylko człowiekiem,a ludzka śmierć zawsze będzie dla mnie czymś smutnym.. Do:cham.i.prostak '' Ludzkie życie bez rozumu jest niczym.''zgadzam się z tymi słowami,dlatego uważam,że takie sytuacji powinny skłaniać do pewnych refleksji,a nie do osądzania innych. Pozdrawiam

 • (2013-04-20 14:15:07) djzeus

  ty wszystko wiedzący gamoniu od cruisera do rekreacyjne jazdy lotnisko jest dla samolotów a nie motocyki. To ze pisze o adrenalinie i tego typu sporcie to nie znaczy ze popieram jezde w ten sposób po drogach publicznych. A rekreacyjnie to sobie pojeżdzij na koniu

1 | 2 | 3  »  

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!