Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ



Wydarzenia

Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia 19-letniego mieszkańca powiatu dębickiego, który stracił panowanie nad motocyklem w Padwi Narodowej.

Około godziny 20:45 na drodze 985 w miejscowości Padew Narodowa 19-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem, wypadł z drogi i doznał bardzo poważnych, jak się okazało chwilę później, śmiertelnych obrażeń. Jak udało nam się ustalić, w tragicznym zdarzeniu nie brały udziału inne pojazdy.

Na miejscu, z udziałem prokuratora, trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyn wypadku. Droga jest przejezdna, jednak ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnień można się spodziewać się do późnych godzin nocnych.



dw

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2013-04-21 23:24:23) grubson870

    ...

    Palciaaa wy*eb sie o sosne z twoimi teoriami, co ci daje szkoła jazdy i co ci dadzą twoje "odpowiednie uprawnienia" na motocykl? Trzeba mieć mózg i wyobraźnie tobie tego sporo brakuje i ciesz sie że masz wogóle "uprawnienia" że możesz sie tu wypowiadać. Wypadki będą na motocyklach tak samo jak i są w samochodach, tylko motocyklista ma małe szanse przeżycia, ale ty i tak jesteś chyba zbyt mało inteligętną osobą by ogarnąć ten temat. "Każdy popełnia błędy i ma lepsze momenty Każdy ma sentymenty, bo każdy jest pier**lnięty"

  • (2013-04-21 15:15:00) Palciaaa

    ...

    do paula1002. tak mlody czlowiek stracił zycie przez swoją i rodzicow zapewne głupote. piszesz ze "tu chodzi o LUDZKIE ŻYCIE" i żeby go idiotą nie nazywać . to kim? biednym człowiekiem? a teraz wyobraź sobie on jedzie stoi sobie powiedzmy na przystanku twoja rodzina wpiepsza sie w nich i wszyscy gina razem z kierowcą. i co mówisz? aa ludzie stracili życie.. ? aa nie chodzi o brawurę zgineli bo tak miało być? nie! mowisz jakis bezmózg i idiota zabił mi rodzine! pomysl ku*wa 100 razy zanim napiszesz cos. Broncie dalej bezmózgich ludzi ! nie pomyślał nikt że ktoś przez takiego imbecyla życie stracić . tak szkoda każdego człowieka ale ludzie troche wyobraźni !

  • (2013-04-21 15:04:32) Palciaaa

    ...

    bezmózgowie rodziców największe! jak można kupic takiemu szczyllowi taką maszyne? teraz sobie wyrywają włosy z glowy co narobili... do takiego pojazdu trzeba mieć wyobraźnię ! całe szczęście że nie spowodował wypadku z innym pojazdem albo czlowiekiem.. powinni zrobić tak że aby kupic taka maszyne trzeba by mieć na nią odpowiednie uprawnienia i tyle. bezmózgi ...

  • (2013-04-21 15:02:44) Palciaaa

    ...

    bezmózgowie rodziców największe! jak można kupic takiemu szczyllowi taką maszyne? teraz sobie wyrywają włosy z glowy co narobili... do takiego pojazdu trzeba mieć wyobraźnię ! całe szczęście że nie spowodował wypadku z innym pojazdem albo czlowiekiem.. powinni zrobić tak że aby kupic taka maszyne trzeba by mieć na nią odpowiednie uprawnienia i tyle. bezmózgi ...

  • (2013-04-20 14:56:12) cham.i.prostak

    Nowe fakty.

    "19-letni mężczyzna mieszkał w powiecie dębickim. Kierował motocyklem marki yamaha. Nie miał prawa jazdy kategorii A uprawniającego do jazdy takim motocyklem." O IRONIO @djzeus I swoją ostatnią wypowiedzią potwierdziłeś moje przypuszczenia. To jakiego języka używasz i że obrażasz moich rodziców świadczy o tym że jesteś naprawdę ignorantem i gamoniem. Pracujesz na rusztowaniu że używasz takiego słownictwa? Nie zmieniaj tematu.

  • (2013-04-20 14:50:05) cham.i.prostak

    "Sport ekstremalny"

    @djzeus Przecież sam nazwałeś jazdę na motocyklu sportem dającym wrażenia i adrenalinę, więc śmiało można stwierdzić że popierasz jazdę w taki sposób. Ja na przykład podczas jazdy skoków adrenaliny nie czuję (może dlatego że jeżdżę rozsądnie), więc nie wiem dlaczego w przypadku jazdy po drodze publicznej, nadal nazywasz to sportem. Konno też jeżdżę dla Twojej wiadomości. Jest jeszcze zabawna kwestia tego że czepiasz się szczegółów, np. mojej wypowiedzi o lotnisku czy tym czym jeżdżę, z jednoczesnym brakiem morału czy nawiązania do czego się to odnosi, poza tym że pokazuje to pewną niestabilność Twojej osobowości. Jedź już do tej Częstochowy i pomódl się o rozsądek dla siebie i innych Tobie podobnych. Gamoniu. @paula1002 Bardzo sensownie powiedziane. @ocelot Niestety plagą jest w naszym kraju zachowanie młodych: kupowanie motocykla a później robienie na niego uprawnień.

  • (2013-04-20 14:36:50) ^

    Do djzeus

    Na te twoje wypociny, które tu gryzmolisz odpowiedź jest tylko jedna; jesteś głupi, bezmyślny jełop, którego ojciec zrobił na próbę i zapomniał udusić. Efekt - takie śmierdzące gó**wno zasmradza tą dyskusję swoimi głupimi i bezmyślnymi wpisami.

  • (2013-04-20 14:20:09) ocelot

    @paula1002 - święte słowa

  • (2013-04-20 14:16:22) paula1002

    *

    tapa:Domyślam się,co bym czuła gdyby np wjechał w przystanek ludzi..niestety kilka lat temu przeżyłam śmierć kuzyna,przez głupotę pijanego kierowcy...ale często bywa,że to właśnie osoba powodująca wypadek,nie ponosi żadnych obrażeń. Mimo wszystko każdy jest tylko człowiekiem,a ludzka śmierć zawsze będzie dla mnie czymś smutnym.. Do:cham.i.prostak '' Ludzkie życie bez rozumu jest niczym.''zgadzam się z tymi słowami,dlatego uważam,że takie sytuacji powinny skłaniać do pewnych refleksji,a nie do osądzania innych. Pozdrawiam

  • (2013-04-20 14:15:07) djzeus

    ty wszystko wiedzący gamoniu od cruisera do rekreacyjne jazdy lotnisko jest dla samolotów a nie motocyki. To ze pisze o adrenalinie i tego typu sporcie to nie znaczy ze popieram jezde w ten sposób po drogach publicznych. A rekreacyjnie to sobie pojeżdzij na koniu

1 | 2 | 3  »  

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.