REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaW Chorzelowie odbyły się gminne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


Tegoroczne obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w gminie Mielec rozpoczęła msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p.w. Wszystkich Świętych  w Chorzelowie.  

Po niej nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych, Orkiestry Dętej z Dobrynina, Stowarzyszenia Kawalerii Konnej w Dobryninie im. V Pułku Strzelców Konnych, zaproszonych gości, mieszkańców oraz młodzieży z flagą narodową na Miejsce Pamięci Poległych w obronie Ojczyzny w Chorzelowie na dalszą część uroczystości. 

Uroczystości rocznicowe na Miejscu Pamięci Poległych w obronie ojczyzny rozpoczęło podniesienie flagi państwowej  na maszt i odegranie hymnu państwowego przez Orkiestrę Dętą z Dobrynina. Po przywitaniu gości przez prowadzącego, głos zabrał wójt gminy Mielec Józef Piątek. 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Po okolicznościowym przemówieniu wójta gminy Mielec, przedstawiciele władz samorządowych, organizacji społecznych, partii politycznych, szkół podstawowych i gimnazjów złożyli wiązanki kwiatów. 

Po odegraniu przez trębacza sygnału „Śpij Kolego”, poczty sztandarowe zostały wyprowadzone a następnie zespoły działające w Ośrodku Kultury w Chorzelowie zaprezentowali program artystyczny „W święto Konstytucji 3 Maja”. 

Uroczystości zakończył krótki koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej z Dobrynina.m
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!