REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

Kilka razy informowaliśmy w hej.mielec.pl o obserwacjach tatrzańskich szczytów z terenu Mielca - z mieszkań w tak zwanych wieżowcach. Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia tego zjawiska, rzadkie bo wykonane latem.

Dalekim obserwacjom pogoda sprzyja zazwyczaj zimą, ale i w ciepłych miesiącach zdarzają się warunki sprzyjające obserwowaniu obiektów znacznie oddalonych.

Czytelnik hej.mielec.pl Zybi w minioną sobotę około godziny 6 rano z okna w wieżowcu w centrum Mielca dostrzegł i sfotografował tatrzańskie szczyty.- Zdjęcia wykonałem aparatem FujiFilm FinePix S8000fd, F:4,5,   ISO:200, migawka 1:900, z zoomem optycznym i podwójną stabilizacją obrazu "z ręki". Niestety nie posiadam statywu, co w sobotę bardzo odżałowałem. Zdjęcia wykonałem z okna mojego mieszkania na 10 piętrze bloku przy ulicy Pułaskiego 4 w Mielcu w ostatnią sobotę 18 czerwca 2016 roku po godzinie 6 rano. Tatry były widzialne przez około  1,5 godziny. Z tego co się orientuję obrazy uwidaczniały okolicę Czerwonych Wierchów oraz Tatry Zachodnie - przekazuje internauta.


ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘC TATRZAŃSKICH SZCZYTÓW WYKONANYCH W MIELCU


hm
 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2016-07-04 23:21:17) gmatig

    Bravo

    Niesamowite,z Ropczyc widziałem zdjęcia Tatr ale w Mielca pierwszy raz,dzięki:)

  • (2016-06-20 23:54:33) Rymek

    Tatry z Mielca

    Dzięki Zibi za czujność i gratuluję tak udanej obserwacji i zdjęć! Reszta obserwatorów na Płaskowyżu Kolbuszowskim przegapiła te warunki. Na zdjęciach są oczywiście Tatry Wysokie, Zachodnie są na prawo, ale na zdjęciach się nie załapały.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Luty

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!