REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia


Czy tak wieża widokowa będzie wyglądała w nocy? Grafika: hej.mielec.pl


Sześć osób zawiązało komitet, który ma zająć się koordynacją akcji sprzeciwu wobec budowy wieży widokowej na Górze Cyranowskiej.


Taka inwestycja przygotowywana jest przez samorząd miejski. W tym roku powinna zostać wykonana konstrukcja wieży na szczycie Góry Cyranowskiej, która może w przyszłości być uzupełniona o figurę Matki Bożej Nieustającej Pomocy patronki Mielca. O taką inwestycję wnioskowali radni Prawa i Sprawiedliwości, wsparły ich mieleckie organizacje parafialne. Sama figura może być finansowana ze zbiórki publicznej lub przez sponsorów.

Protestować przeciw tej inwestycji starała się grupa Obywatelski Mielec, a teraz działania te koordynować będzie Komitet Społeczny, który dwa tygodnie temu zawiązał się w mieście. Liderem Komitetu został Krzysztof Tańcula, zastępcą Mikołaj Skrzypiec. Założycielami komitetu są także: Bartosz Skwirut, Ryszard Kętrzyński, Grzegorz Pawlik i Bożena Skrzypiec.hm
 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-02-20 08:26:46) ersik 3

  Propozycja dla Rady Miasta

  Jeśli Rada Miasta chce koniecznie wydać ten milion złotych to mam propozycję : Siostry karmelitanki z Osiedla Rzochów chcą rozbudować przedszkole. Myślę ,że nikt nie będzie protestował ,a przesunięcie środków jest wykonalne.

 • (2017-02-19 23:05:38) haqna

  Idiotyczny pomysł z tą wieżą...

  a z tą figurką... tragedia. Tysiące różnych figurek i krzyży mamy wszędzie dookoła... a wśród ludzi ogromna nienawiść. Na pewno ta inwestycja nie poprawi tego, więc dlaczego jest takie "ciśnienie" na budowę tej figurki?

 • (2017-02-19 18:05:24) japan

  Referendum nie będzie

  Ponieważ większość "prawo myślących" wybranych właśnie przez Was mielcznie radnych do tego nie dopuści. Jedynie rada może ogłosić referendum. Nie wystarczą listy poparcia. Ponieważ radni tego głosu wyborców nie uszanują.Te osoby które nie poszły na wybory tak naprawdę ustaliły porządek polityczny w Mielcu. Jest mi wstyd, jak dowiaduję się że ponad 50% młodych ludzi nie było na wyborach. Natomiast osoby stare (ledwo chodzące) potrafią doczłapać i spełnić swój obywatelski obowiązek, na przykład wracając z porannej mszy.

 • (2017-02-19 12:37:17) jm

  REFERENDUM

  Jak już mamy wyrzucać pieniądze w błoto to zróbmy referendum. Wtedy przekonamy się czy wieża ma więcej zwolenników czy przeciwników.

 • (2017-02-19 11:59:13) pogoda142

  @ benek56

  To nie mój idol, nie udawaj , że nie wiesz kto to Lenin , pzpeerowcy cie nie nie uświadomili , wobec tego zapytaj sie ktoregoś.

 • (2017-02-19 08:36:52) benek56

  pogoda 142

  Prawdę jak chcesz usłyszeć to idź na miesiączkę prezesa ogłasza ją z drabinki co miesiąc i ogłosić nie może . A ten twój idol Lenin to w jakim zespole grał .

 • (2017-02-18 21:30:36) stop głupocie

  Całe szczęście, że nie wszyscy chcą tak lekką ręką wydawać publiczne pieniądze. Jest naprawdę wiele inwestycji do zrobienia w naszym mieście, które mogą posłużyć mieszkańcom. Jednak mam wrażenie ostatnio, że ; nie ważne jak mówią, byle mówili; przyświeca naszym włodarzom, wymyślającym pomysły wyszydzane przez cały kraj. OPANUJCIE SWE ROZBUCHANE ŻĄDZE PROSIMY.

 • (2017-02-18 11:40:55) pogoda142

  Do wszystkich

  Co niektórzy woleliby na wieży figurę Lenina czytającego Prawdę.

 • (2017-02-18 09:22:55) cypisek

  Sumienienarodu..

  ..ma swoje miejsce, ale nie na wieży widokowej.. A może ty chcesz oczyścić swoje sumienie za popełnione niegodziwości.. stawiając wota dziękczynne.. Tak też można tylko za swoją kasę, na swoim terenie, a nie w centrum miasta wbrew woli większości mieszkańców..Hej

 • (2017-02-18 02:40:18) eryczekk

  do sumienienarodu

  Gubisz się w tym co piszesz. Pomyliłeś wiarę z wieżą. Naucz się pisać po polsku. I przedstaw mi dowody na to, że "większość" mieszkańców jest za wieżą, bo ja w to nie wierzę.

1 | 2 | 3 | 4 | 5  »  7

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!