REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Wydarzenia


Czy tak wieża widokowa będzie wyglądała w nocy? Grafika: hej.mielec.pl


Sześć osób zawiązało komitet, który ma zająć się koordynacją akcji sprzeciwu wobec budowy wieży widokowej na Górze Cyranowskiej.


Taka inwestycja przygotowywana jest przez samorząd miejski. W tym roku powinna zostać wykonana konstrukcja wieży na szczycie Góry Cyranowskiej, która może w przyszłości być uzupełniona o figurę Matki Bożej Nieustającej Pomocy patronki Mielca. O taką inwestycję wnioskowali radni Prawa i Sprawiedliwości, wsparły ich mieleckie organizacje parafialne. Sama figura może być finansowana ze zbiórki publicznej lub przez sponsorów.

Protestować przeciw tej inwestycji starała się grupa Obywatelski Mielec, a teraz działania te koordynować będzie Komitet Społeczny, który dwa tygodnie temu zawiązał się w mieście. Liderem Komitetu został Krzysztof Tańcula, zastępcą Mikołaj Skrzypiec. Założycielami komitetu są także: Bartosz Skwirut, Ryszard Kętrzyński, Grzegorz Pawlik i Bożena Skrzypiec.



hm




 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-02-20 08:26:46) ersik 3

    Propozycja dla Rady Miasta

    Jeśli Rada Miasta chce koniecznie wydać ten milion złotych to mam propozycję : Siostry karmelitanki z Osiedla Rzochów chcą rozbudować przedszkole. Myślę ,że nikt nie będzie protestował ,a przesunięcie środków jest wykonalne.

  • (2017-02-19 23:05:38) haqna

    Idiotyczny pomysł z tą wieżą...

    a z tą figurką... tragedia. Tysiące różnych figurek i krzyży mamy wszędzie dookoła... a wśród ludzi ogromna nienawiść. Na pewno ta inwestycja nie poprawi tego, więc dlaczego jest takie "ciśnienie" na budowę tej figurki?

  • (2017-02-19 18:05:24) japan

    Referendum nie będzie

    Ponieważ większość "prawo myślących" wybranych właśnie przez Was mielcznie radnych do tego nie dopuści. Jedynie rada może ogłosić referendum. Nie wystarczą listy poparcia. Ponieważ radni tego głosu wyborców nie uszanują.Te osoby które nie poszły na wybory tak naprawdę ustaliły porządek polityczny w Mielcu. Jest mi wstyd, jak dowiaduję się że ponad 50% młodych ludzi nie było na wyborach. Natomiast osoby stare (ledwo chodzące) potrafią doczłapać i spełnić swój obywatelski obowiązek, na przykład wracając z porannej mszy.

  • (2017-02-19 12:37:17) jm

    REFERENDUM

    Jak już mamy wyrzucać pieniądze w błoto to zróbmy referendum. Wtedy przekonamy się czy wieża ma więcej zwolenników czy przeciwników.

  • (2017-02-19 11:59:13) pogoda142

    @ benek56

    To nie mój idol, nie udawaj , że nie wiesz kto to Lenin , pzpeerowcy cie nie nie uświadomili , wobec tego zapytaj sie ktoregoś.

  • (2017-02-19 08:36:52) benek56

    pogoda 142

    Prawdę jak chcesz usłyszeć to idź na miesiączkę prezesa ogłasza ją z drabinki co miesiąc i ogłosić nie może . A ten twój idol Lenin to w jakim zespole grał .

  • (2017-02-18 21:30:36) stop głupocie

    Całe szczęście, że nie wszyscy chcą tak lekką ręką wydawać publiczne pieniądze. Jest naprawdę wiele inwestycji do zrobienia w naszym mieście, które mogą posłużyć mieszkańcom. Jednak mam wrażenie ostatnio, że ; nie ważne jak mówią, byle mówili; przyświeca naszym włodarzom, wymyślającym pomysły wyszydzane przez cały kraj. OPANUJCIE SWE ROZBUCHANE ŻĄDZE PROSIMY.

  • (2017-02-18 11:40:55) pogoda142

    Do wszystkich

    Co niektórzy woleliby na wieży figurę Lenina czytającego Prawdę.

  • (2017-02-18 09:22:55) cypisek

    Sumienienarodu..

    ..ma swoje miejsce, ale nie na wieży widokowej.. A może ty chcesz oczyścić swoje sumienie za popełnione niegodziwości.. stawiając wota dziękczynne.. Tak też można tylko za swoją kasę, na swoim terenie, a nie w centrum miasta wbrew woli większości mieszkańców..Hej

  • (2017-02-18 02:40:18) eryczekk

    do sumienienarodu

    Gubisz się w tym co piszesz. Pomyliłeś wiarę z wieżą. Naucz się pisać po polsku. I przedstaw mi dowody na to, że "większość" mieszkańców jest za wieżą, bo ja w to nie wierzę.

1 | 2 | 3 | 4 | 5  »  7

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.