REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaDo 23 stycznia mieszkańcy mogli składać deklaracje do dofinansowań na montaż odnawialnych źródeł energii. Do Urzędu Miejskiego złożono 590 wniosków.

23 stycznia zakończono nabór deklaracji montaż instalacji OZE w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Miejskiej Mielec - mieszkańcy złożyli 590 wniosków. Dofinansowanie można było uzyskać na kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła lub kocioł na biomasę.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Obecnie trwają weryfikacje techniczne na złożonych lokalizacjach. Do 2 marca zostanie złożony wniosek o dofinansowanie w Urzędzie Marszałkowski.

– Deklaracji, w ramach których mieszkańcy wnioskowali o montaż kotłów było tylko 10 w ramach tego naboru. Nabór był jednak bardziej nakierowany na instalacje OZE. Pozostałe wnioski dotyczyły głównie fotowoltaiki – mówi Anna Zdanowska z Urzędu Miejskiego w Mielcu.

m


 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-02-16 21:51:21) k125

    co z elektrowniami wiatrowymi dlaczego pis jest przeciw tym darmowym żródłom energi

  • (2017-02-16 21:06:09) Hm

    Czadowy Mielec!

    Z tego wynika, że tylko 10 kotłów na węgiel ubędzie w Mielcu w ramach tego programu. Na 590 złożonych wniosków to 1,7%. Ci co najbardziej kopcą i trują pozostałych mielczan dalej będą serwowali codzienne dawki czadu wszystkim. Ten program w żadnym aspekcie nie rozwiązał nawet w mikroskopijnym ujęciu emisję śmierdzących domowych spalarni węgla w Mielcu.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!