REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

W piątek w godzinach przedpołudniowych Prezydent Daniel Kozdęba udał się do Szpitala Powiatowego w Mielcu, gdzie na oddziale dziecięcym odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej nr 9, którzy poprzedniego dnia ucierpieli podczas szkolnego apelu.Na razie najważniejszą wiadomością jest, że wszystkie dzieci, które spędziły ostatnią dobę
w szpitalach czują się dobrze i prawdopodobnie wszystkie wrócą do domów. Taką informację przekazała Prezydentowi towarzysząca mu podczas wizyty ordynator Oddziału Dziecięcego Szpitala Powiatowego w Mielcu Beata Piotrowska.

O tym, że stan zdrowia dzieci jest dobry Prezydent mógł się także przekonać w czasie  odwiedzin i rozmów z dziećmi na oddziale. 

k

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-05-06 20:59:00) Mielecki

  A formaldehydzik tak pięknie z ciągów laminowania

  nakurzał w stronę 9-tki centralnie przez dwa dni. Tego nie widać, nawet słabo czuć, jednak drogie dzieci, formaldehyd to nic złego, te słoiki z Waszej klasy biologicznej są go pełne a i żaby w środku wydają się tyle lat w formie i jeszcze uśmiechnięte. Testy na szczurach też wykazały, że gryzonie raka dostają DOPIERO po trzech tygodniach wdychania, czyli nie ma się co bać. Więc nie martwcie się dzieci -> nowy komin już do was leci!

 • (2017-05-06 20:23:01) zak

  oświęcim-krono

  Wstydu brak . Jeszcze robi sobie fotki. Propaganda jak u G.....sa.

 • (2017-05-06 14:41:55) wifistan

  Kozdęba wie kto zatruł dzieci ??

  Przez dwa dni z kronospanu jak z kominów Oświęcimia snuła się trująca dymna potężnych rozmiarów zaraza.Nie wierzę ze Kozdęba nie czuł tego syfu z swoją watahą !!i co zrobił ?dzwonił do tych bandziorów z krono ? nie-dzieci odwiedził ? i od razu dziennikarzyki latające za nim a nawet przed byli -pijarowiec typowy. A wiele osób czuło się bardzo żle w tych dniach w tej komorze mieleckiej.Kiedy mlodzi zablokują samochodami dojazdy do truciciela przez tydzień -dwa??

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!