REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaDni otwarte Funduszy Europejskich były pretekstem obecności w programie śniadaniowym TVP2 dwóch mielczan – Józefa Twardowskiego, prezesa Zarządu Inkubatora  Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. oraz Marcina Piątkowskiego – założyciela i prezesa firmy JIVR Bike.

W dniach 18-21 w całej Polsce obchodzone są tzw. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) – to największe wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki unijnemu dofinansowaniu. Przykładem takiego projektu może być mielecka firma Marcina Piątkowskiego - JIVR Bike – producent jedynego na świecie roweru elektrycznego z łańcuchem schowanym w ramie.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Właśnie Marcin Piątkowski, a także Józef Twardowski zarządzający inkubatorami w Mielcu byli gośćmi porannego programu „Pytanie na śniadanie” emitowanego na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej. Twardowski mówił o specyfice inkubatorów, których zadaniem jest ułatwienie startu osobom mającym nowatorski pomysł i sposób na jego realizację – również za sprawą środków unijnych.

Piątkowski krótko opowiedział o swojej konstrukcji roweru, który może stać się hitem głównie w większych, zachodnich miastach.

ZOBACZ ODCINEK „PnŚ” Z UDZIAŁEM MIELCZAN

ks

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-05-18 19:17:00) loop

    jivr

    A może by tak pan jivr - celowo z małej, zaczął spłacać zaległe zobowiązania ? jak można lansować gościa który ma długi !

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!