REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

W auli Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu przy ulicy Łąkowej odbyło się zakończenie I edycji warsztatów samoobrony dla kobiet „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”, a także otwarcie kolejnej. W inauguracji udział wziął starosta Powiatu Mieleckiego, zastępca prezydenta Miasta Mielca oraz Komendant Powiatowy.- Bezpłatne warsztaty dla kobiet „PEWNA SIEBIE BEZPIECZNA” to inicjatywa Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu wsparta przez starostę oraz prezydenta. Wspólna dbałość o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców naszego powiatu to główny cel realizowanego projektu – przekazuje Urszula Chmura, rzecznik prasowy mieleckiej policji.

Zaplanowano cztery edycje warsztatów, podczas których planuje się przeszkolić blisko 200 kobiet. W pierwszej, zakończonej wczoraj edycji warsztatów udział wzięło blisko 60 kobiet. Kolejnych 60 kobiet wczoraj zaczęło swoją przygodę z samoobroną.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Podczas ostatniego spotkania zakańczającego I edycję warsztatów, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa podziękował za udział i wsparcie w organizacji uczestniczkom, staroście, prezydentowi oraz instruktorowi krav maga. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, a uczestniczki warsztatów nie szczędziły słów zadowolenia dla prowadzących i organizatorów. Panie z rąk komendanta nadkom. Jacka Juwy oraz starosty Zbigniewa Tymuły odebrały pamiątkowe certyfikaty, potwierdzające udział w warsztatach.

Kolejno komendant, starosta oraz zastępca prezydenta Jan Myśliwiec uroczyście rozpoczęli II edycję warsztatów, która również spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Przez najbliższe 6 tygodni 60 pań będzie miało okazję korzystać z zajęć z zakresu wiktymologii, samoobrony, psychologii i udzielania pierwszej pomocy.

k
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!